Astana – Dinamo Zagrzeb: Typy, kursy, zapowiedź 30.11 LKE

Wojciech Sikora

29 listopada 2023

astana-stadion
Wchodzimy w decydującą fazę rundy grupowej, nie tylko w Lidze Mistrzów, ale i w Lidze Europy oraz Lidze Konferencji Europy. Astana, w jednym z szesnastu spotkań LKE, zmierzy się dziś na swoim stadionie przeciwko Dinamo Zagrzeb. Lider i pierwsza drużyna, która awansowała w tej grupie, jest już znana i jest nią Pilzno. Pozostał trzy drużyny walczą o drugą lokatę. Kto w tym pojedynku okaże się dziś lepszy? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Astana – Dinamo Zagrzeb.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Astana – Dinamo Zagrzeb?
  2. Zapowiedź meczu Astana – Dinamo Zagrzeb.
  3. Jakie są kursy na mecz Astana – Dinamo Zagrzeb?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Astana – Dinamo Zagrzeb?

Astana – Dinamo Zagrzeb: Typy bukmacherskie

Dinamo Zagrzeb było typowane w roli faworyta do awansu z grup C i oczywiście zajęcia pierwszego miejsca. Ich dyspozycja jednak pozostawiała sporo do życzenia, przez co zajmują teraz ostatnie miejsce i zebrali póki co najmniej punktów czyli trzy. Tuż nad nimi jest Ballkani i Astana z dorobkiem czterech oczek. Z tym drugimi przyjdzie dziś im się zmierzyć, a samo starcie może okazać się niemal decydującym w kontekście awansu któreś z nich.

1.50

PONIŻEJ 3.5 GOLA

betfan

Wysoka stawka spotkania może sugerować nam dziś znakomite widowisko. Teren Astany jak wiadomo jest ciężki, a sam zespół popełnia dużo fauli. To samo ma bardzo często miejsce po drugiej stronie. To starcie nie powinno być zbyt ekscytujące, a zadecydują pewnie detale. Typuję więc poniżej 3.5 gola.

Astana - Dinamo Zagrzeb: kursy bukmacherskie

Wygrana Astana - 3.55

Remis - 3.65

Wygrana Dinamo Zagrzeb - 1.94

Powyżej 2.5 goli - 1.61

Obie drużyny strzelą gola - 1.59

Dinamo Zagrzeb wyjdzie dziś na murawę, jako spory faworyt tego pojedynku, a kurs na to, że zdobędą trzy punkty, wynosi obecnie 1.94. Nieco mniej szans dają eksperci ich rywalom, czyli Astanie, na których obecny przelicznik wynosi 3.55. W przypadku gdy dojdzie do podziału punktów mnożnik to 3.65.

Astana - Dinamo Zagrzeb: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz pomiędzy Astana a Dinamo Zagrzeb, w ramach fazy grupowej Ligi Konferencji Europy 2023/2024, odbędzie się  30 listopada o 16:30 na Astana Arena w Astanie. Spotkanie będzie można obejrzeć na platformie Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy