Asseco Resovia – Trentino: typy, kursy, zapowiedź 13.12 | Liga Mistrzów

Wojciech Sikora

13 grudnia 2023

Asseco Resovia
Wracamy do dalszej rywalizacji w ramach siatkarskiej Ligi Mistrzów, gdzie już dziś będziemy śledzić 3. kolejkę grupową, z udziałem naszych drużyn. Asseco Resovia, w jednym z sześciu spotkań tego dnia, podejmie na swoim terenie drużynę Trentino. Włoski zespół nie dał większych szans swoim rywalom i na ten moment zajmują fotel lidera z kompletem punktów. Czy dziś dopiszą kolejne? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Asseco Resovia – Trentino. 

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Asseco Resovia – Trentino?
  2. Zapowiedź meczu Asseco Resovia – Trentino.
  3. Jakie są kursy na mecz Asseco Resovia – Trentino?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Asseco Resovia – Trentino?

Asseco Resovia – Trentino: zapowiedź 

W lidze Asseco Resovia ponownie jest jedną z czołowych postaci, co przekłada się na ich trzecie miejsce. Swoją formę mogą oceniać na znakomitą, co przekłada się na tylko jedną porażkę w dziesięciu pojedynkach. Ta przegrana miała miejsce właśnie w pierwszej kolejce Ligi Mistrzów, gdzie niespodziewanie przegrali z Tours 1:3. Później zrekompensowali to kibicom wygraną 3:0 z Ljubljaną. Dziś czeka ich mecz z najtrudniejszym rywalem, jakim jest w grupie B Trentino.

1.44

POWYŻEJ 3.5 SETÓW

betfan

Trentino może okazać się bardzo ciężkim rywalem i nawet wsparcie, jakie mają siatkarze gospodarzy, do swoich kibiców, może nie wystarczyć. Mimo wszystko sam pojedynek powinien być znacznie bardziej wyrównany niż wskazują kursy. Typuję więc co najmniej 4 sety.

Asseco Resovia - Trentino: kursy bukmacherskie

Wygrana Asseco Resovii - 3.25

Wygrana Trentino - 1.31

Powyżej 3.5 seta - 1.44

W tym spotkaniu sporym faworytem będzie drużyna gości, czyli Trentino, na którą obecny kursy wynosi 1.31. W przypadku wygranej Asseco Resovia przelicznik jest znacznie wyższy i w chwili obecnej to 3.25. Warto także spojrzeć na wiele innych rynków, jak punkty zawodników, czy drużyny, gdzie bukmacher BETFAN przygotował szeroką ofertę.

Asseco Resovia - Trentino: transmisja 

Mecz Asseco Resovia z Trentinoe, w ramach rundy grupowej Ligi Mistrzów edycji 2023/2024, zostanie rozegrany 13 grudnia o godzinie 18:00 w Rzeszowie.. Transmisja z tego starcia na kanale Polsat Sport i na platformie Polsat Box Go. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy