Armenia – Walia: Typy, kursy, zapowiedź | 18.11 el. EURO 2024

Wojciech Sikora

17 listopada 2023

Armenia
To nie koniec emocji związanych z kwalifikacjami do EURO 2024. Przed nami weekend pełen reprezentacyjnych emocji. Armenia, w jednym z siedmiu starć tego dnia, zmierzy się na swoim boisku z Walią. Ciekawa końcówka zmagań czeka nas w grupie D, gdzie cztery drużyny mają jeszcze niemałe szanse na awans do imprezy głównej. Gospodarze potrzebują do tego dziś trzech punktów. Czy uda im się zaskoczyć rywali? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Armenia – Walia.

Armenia – Walia: Typy bukmacherskie

Armenia świetnie radziła sobie z początku eliminacji i była bardzo bliska sprawienia niespodzianki. Ostatnie trzy mecze dały im jednak tylko jeden punkt, co zrzuciło ich na czwartą lokatę w grupie D. Dziś zagrają z Walią, która ma trzy punkty więcej i jest znacznie bliżej awansu na EURO 2024. Drużyna z wysp jest w tym momencie po kilku świetnych spotkaniach, które dały im drugie miejsce w tabeli tuż za Turcją.
W czerwcu obie drużyny zmierzyły się po raz pierwszy i tam sporą niespodziankę sprawiła reprezentacja Armenii. Choć to oni stracili bramkę jako pierwsi, to ostatecznie wygrali 4:2. Dziś w teorii powinno im być nieco łatwiej, bo grają u siebie jednak obecna forma obu reprezentacji nie wskazuje na taki obrót spraw. Moim zdaniem obie drużyny będą sporo atakować, co przełoży się na co najmniej 8 rzutów rożnych.

1.50

POWYŻEJ 7.5

RZUTÓW ROŻNYCH

betfan

Armenia - Walia: Kursy bukmacherskie

Sporym faworytem tego zestawienia będzie reprezentacja Walii, na którą obecny kurs wynosi 1.90. Nieco niżej eksperci widzą możliwości ich rywali, czyli Armenii, co przekłada się na przelicznik 4.05. Remis to szansa na mnożnik w okolicy 3.50.

Armenia - Walia: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Armenią a Walią, w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy, odbędzie się 18 listopada o 15:00 na Vargen Sargsayan Republican Stadium w Yerevanie. Mecz będzie emitowany przez stację Polsat Sport News z polskim komentarzem.
  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy