Pobierz aplikację betfan na telefon
Armenia – Turcja. Typy, kursy, zapowiedź 25.03 | El. Euro 2024

Turcy razem z reprezentacją Chorwacji są zdecydowanym faworytem do wygrania grupy D. Na początek eliminacji do Niemieckiego Euro piłkarze gości zagrają w Armenii. Ormianie legitymizują się ostatnio bardzo słabą serią meczów i na samym starcie rozgrywek będą wystawieni na ogromną próbę. Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Armenia – Turcja.

Armenia – Turcja: zapowiedź meczu

Turcy z pewnością podbudowani przyjechali na to zgrupowanie z kilku powodów. Po pierwsze są wszyscy zdrowi, a po drugie dwa ostatnie mecze z silnymi reprezentacjami zostały przez Turków wygrane.

Armenia nigdy dotąd nie grała na wielkim turnieju, dlatego też nie spodziewam się po nich tego, że te eliminacje zakończą wśród drużyn awansujących na Euro, lecz w gronie drużyn, które mogą u siebie pozabierać punkty  najlepszym reprezentacją z tej grupy. 

Armenia od 7 spotkań trafi zawsze minimum 2 bramki. Ciężko przy tak słabej defensywie marzyć o grze na Euro. Szczelna defensywa to priorytet gospodarzy. 

 

Armenia - Turcja: typy i przewidywane składy

Typy Armenia - Turcja

Inny scenariusz niż wygrana Turcji będzie dużą niespodzianką. Nawet jeśli przypomnimy sobie ostatnie mecze Turków Wyspami Owczymi czy Luksemburgiem gdzie przegrali oraz zremisowali. Postawię w tym meczu na wygraną gości. Ich poprzednie mecze z tym rywalem zawsze kończyły się wygraną. 

1.45

WYGRA TURCJA

betfan

 

Przewidywane składy

  • Armenia: Buchnev; Haroyan, Voskanyan, Calisir; Barseghyan, Spertsyan, Bayramyan, Hovhannisyan; Shaghoyan, Adamyan, Zelarayan
  • Turcja: Cakir; Celik, Soyuncu, Demiral, Elmali; Kokcu, Calhanoglu, Ozcan; Under, Unal, Akturkoglu

Armenia - Turcja: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Armenii z Turcją, odbędzie się 25 marca o 18:00. Spotkanie będzie można obejrzeć na Polsat Sport News.

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!