Armenia – Łotwa. Typy, kursy, zapowiedź 19.06 | El. Euro 2024

Bartłomiej Cichecki

18 czerwca 2023

Armenia - Łotwa. Typy, kursy, zapowiedź 19.06 | El. Euro 2024

W meczu grupy D robi się bardzo ciekawie w kontekście układu tabeli. Na pierwszym miejscu plasuje się reprezentacja Turcji, ale jeśli Armenia wygra z Łotwą to zrówna się punktami z liderem. W tej serii gier pauzuje faworyt do wygrania całej grupy Chorwacja. Jak zatem wykorzysta ten moment będąca w gazie reprezentacja Armenii? Czy czeka nas kolejny wielki triumf nowej reprezentacji Armenii? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Armenia – Łotwa.

Armenia – Łotwa: zapowiedź meczu

Armenia mocno poszła w naturalizację swoich piłkarzy i był widoczny progres gry w spotkaniu z Walią. Ormianie zdeklasowali Walijczyków, których od Euro 2016 we Francji notorycznie widujemy podczas wielkich imprez reprezentacyjnych. Tym bardziej to zwycięstwo zaskakuje, a samym Ormianom doda wiatru w żagle. Z reprezentacją Łotwy mierzyli się w całej swojej historii dwukrotnie. Raz przegrali (0:2), a raz zremisowali (0:0). Jeszcze nigdy nie strzelili Łotwie bramki co może w końcu się wydarzyć w poniedziałek. Armenia zajmuje czwarte miejsce w swojej grupie. Przy ewentualnym zwycięstwie nad Łotwą mogą nawet zrównać się punktami z liderem – Turcją. Łotwa przegrała dwa swoje mecze w ramach eliminacji i zajmuje ostatnie piąte miejsce w grupie D. 

 
 

Armenia - Łotwa: typy i przewidywane składy

Typy Armenia - Łotwa

1.77

ARMENIA WYGRA

betfan

 

Przy tak grającej reprezentacji Armenii może być bardzo ciężko gościom o jakiekolwiek punkty. Armenia ma swój mecz założycielski w postaci pokonania Walijczyków i teraz z pewnością się nie zatrzyma tylko będzie chciała wygrać z Łotwą po raz pierwszy w swojej historii. Postawię na wygraną gospodarzy. 

Przewidywane składy

  • Armenia: Cancarevis; Haroyan, Harutyunyan, Mkrtchyan; Dashyan, Iwu, Spertsyan, Tiknizyan; Barseghyan, Zalerayan; Loen-Ranos
  • Łotwa: Purins; Savalnieks, Oss, Bolodis, Jurkovskis; Jaunzems, Tobers, Saveljevs; Cigankis; Uldrikis, Gutkovskis

Armenia - Łotwa: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Poniedziałkowy mecz Armenia kontra Łotwa, odbędzie się 19 czerwca o 18.00. Transmisja z tego spotkania będzie dostępna na Polsat Sport PREMIUM 2.

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 
 

Autor tekstu

Najnowsze wpisy