Pobierz aplikację betfan na telefon
Arka Gdynia – Wisła Kraków: Typy, kursy, zapowiedź 18.02. 1 Liga

Już w najbliższą sobotę, zespół Arki Gdynia podejmie u siebie Wisłę Kraków w hicie 20 kolejki Fortuny 1 Ligi. Zmierzą się ze sobą dwa kluby, których szyldy powodują zbyt głośne poruszenie, by długo tkwić poza Ekstraklasą. Mecz ten nada nam pryzmat przez jaki będziemy patrzeć na zespoły w decydującej fazie rozgrywek. Czy dobrze dysponowana Arka zdoła pokonać Wisłę? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy

Arka Gdynia – Wisła Kraków: Zapowiedź meczu

Piąte miejsce oraz 31 punktów, to dorobek jaki zespół z Gdyni zdołali zebrać w 19 spotkaniach. Powagę tego meczu podkreślać może również fakt, że sędzią głównym będzie Szymon Marciniak. Jeżeli zwyciężą Gdynianie, przejadą przez bramkę wjazdową na autostradę do awansu. Spodziewana liczna frekwencja na meczu, może znacząco pomóc gospodarzą w wygraniu tego meczu.

Biała Gwiazda szybko przekonała się, że I liga nie jest placem zabaw. Ciężka walka o górne lokaty tabeli, pokazuje, że każda drużyna ma realna szanse na awans do Ekstraklasy. Na ławce Arkowców doszło do zmiany trenera - ze stanowiskiem pożegnał się Ryszard Tarasiewicz, którego zastąpił dotychczasowy asystent, Hermes Neves Soares. 

Arka Gdynia - Wisła Kraków: Typy

Brak faworyta w tym meczu. Duża niewiadoma po stronie Arki, która pierwszy raz zagra pod wodzą nowego trenera. Myślę, że przewaga własnej publiczności pomoże Arce, i uda im się ten mecz wygrać. Stawiam, że Arka strzeli powyżej 1,5 gola oraz wygra mecz.

3.14

ARKA WYGRA

I STRZELI + 1,5 GOLA

betfan

Arka Gdynia - Wisła Kraków: Gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Sobotni mecz Fortuna 1 ligi między Arką a Wisłą odbędzie się o 17:30, 18. lutego na Stadionie w Gdyni. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Polsat Sport News.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!