Arka Gdynia – Puszcza Niepołomice: typy, kursy, zapowiedź 30.04 | I Liga

Bartłomiej Cichecki

29 kwietnia 2023

Arka Gdynia - Puszcza Niepołomice: typy, kursy, zapowiedź 30.04 | I Liga

W niedziele w Gdyni spotkają się dwa różnorzędne zespoły, które sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli i na pewno emocji nie zabraknie. Kości będą drżeć, a kibice będą z wypiekami na twarzy obserwować zmaganie piłkarzy obu zespołów. To oczywiście wymarzony scenariusz, jednak wszystko zweryfikuje boisko. Trzeba pamiętać, że równie dobrze możemy zobaczyć na boisku piłkarskie szachy. Zapraszam na zapowiedz meczu oraz jak zawsze na typy do spotkania Arka Gdynia – Puszcza Niepołomice!  

Arka Gdynia – Puszcza Niepołomice: – Zapowiedź

Puszcza Niepołomice na pewno nie zakładała przed sezonem, że na tym etapie sezonu uda im się być tak wysoko w tabeli oraz być wyżej od Arki. Goście mają 13 zwycięstw w samej lidze i to o jedno więcej niż Arka.

Arka Gdynia po 5 meczach bez zwycięstwa wreszcie się przełamała i wygrała w poprzedniej kolejce z Chrobrym Głogów aż (3:0).

Puszcza to zespół nieobliczalny. Potrafią jednego dnia strzelić aż 5 goli nie mając wcale mocnego składu. Mogą sporo namieszać na koniec sezonu. Zespół jest świadomy, że w Gdyni z Arką grali w historii trzy razy i zawsze przegrali.

 

Arka Gdynia - Puszcza Niepołomice:- Typy bukmacherskie, kursy

1.83

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Zawsze gdy Puszcza przyjeżdża do Gdyni to pada mnóstwo bramek. To oczywiście nie zasada, ale patrząc na ostatnie wyczyn strzeleckie gości oraz to że gospodarze mają najskuteczniejszego strzelca w swoim zespole to warto postawić na bramki w tym meczu. 

Arka Gdynia - Puszcza Niepołomice: - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Niedzielny mecz Arka Gdynia kontra Puszcza w ramach 29. kolejki 1 ligi odbędzie się 30. kwietnia na Stadion Miejskim w Gdyni. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Polsat Sport z polskim komentarzem.

    • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Najnowsze wpisy