Pobierz aplikację betfan na telefon
Arka Gdynia – Polonia Warszawa. Typy, kursy, zapowiedź 07.08
W pierwszym poniedziałkowym meczu 3. kolejki 1. ligi Arka Gdynia zagra z Polonią Warszawa. Obie drużyny wciąż czekają na swoje pierwsze zwycięstwo. Sprawdź typy i zapowiedź na mecz Arka Gdynia – Polonia Warszawa.

Arka Gdynia – Polonia Warszawa: typy bukmacherskie

Arka Gdynia w meczu 3. kolejki 1. ligi zagra z Polonią Warszawa. Niektórzy kibice takie pojedynku pamiętają jeszcze z Ekstraklasy. Arka Gdynia słabo weszła w nowy sezon. Gospodarzom marzy się awans, ale dwa punkty w dwóch meczach to słaby start, biorąc pod uwagę ambicje zespołu. Polonia Warszawa jest beniaminkiem 1. ligi, co widać w osiąganych wynikach. Goście poniedziałkowej rywalizacji wciąż nie zdobyli żadnego punktu. Niedawno przegrali z GKSem Tychy, a także ulegli Wiśle Kraków.
Faworytem tego starcia jest rzecz jasna Arka Gdynia. Gospodarze mimo braku zwycięstwa pokazali, że stwarzają groźne sytuacje. Stawiam na wygraną Arki Gdynia z handicapem 0:1.

2.30

WYGRANA ARKI GDYNIA

Z HANDICAPEM 0:1

betfan

Arka Gdynia - Polonia Warszawa: kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie wskazują na zwycięstwo Arki Gdynia w tym meczu. Wynosi on 1.50. W przypadku zwycięstwa Polonii Warszawa, bukmacher pomnoży stawkę o 6.20. Kurs na remis wynosi za to 4.55.

Arka Gdynia - Polonia Warszawa: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Arki Gdynia z Polonią Warszawa, odbędzie się 7 sierpnia o 18:00. Spotkanie będzie można obejrzeć na Polsat Sport.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!