Pobierz aplikację betfan na telefon
Arka Gdynia – GKS Tychy: Typy, kursy, zapowiedź 20.08
W niedzielę jednym z najciekawszych spotkań 5 kolejki polskiej 1 Ligi będzie starcie w Gdyni. Zmierzy się w nim Arka Gdynia z GKS-em Tychy. Oczywiście to drużyna gospodarzy, czyli Arki Gdynia będzie faworytem w tym meczu pomimo, że GKS spisuje się naprawdę dobrze na początku sezonu. Czy GKS-owi uda się zneutralizować Arkę na własnym obiekcie i wywieźć z Gdyni 3 punkty? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Arka Gdynia – GKS Tychy.

Arka Gdynia – GKS Tychy typy bukmacherskie

Po bardzo dobrych występach w trzech pierwszych kolejkach GKS Tychy przystąpi do rywalizacji w meczu 5 kolejki polskiej 1 Ligi z Arką Gdynia. Oczywiście to drużyna gospodarzy ma większe szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu, jednak spoglądając na ostatnie meczu GKS-u Tychy również skreślać ich nie można. W tym sezonie, pomimo początku rozgrywek widać tendencję, że zarówno Arka, jak i GKS Tychy strzelają sporo bramek. Dodatkowo do tego też stracone bramki są na relatywnie wysokim poziomie, dlatego w Gdyni również można spodziewać się otwartego spotkania. Takie też przewiduję i typuję over 2.5 gola w meczu po kursie 1.81 w ofercie bukmachera Betfan.

1.81

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Arka Gdynia - GKS Tychy kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Arka Gdynia - GKS Tychy wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna gospodarzy - Arka Gdynia (kurs 1.80). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna GKS-u Tychy, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 4.20. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu to może liczyć na kurs 3.60.

Arka Gdynia - GKS Tychy GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Arką Gdynia, a GKS-em Tychy, w ramach 5 kolejki polskiej 1 Ligi, odbędzie się 20 sierpnia o 12:40 na Stadionie GOSiR w Gdyni. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo w na kanałach telewizyjnych Polsat Sport Extra.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!