Pobierz aplikację betfan na telefon
Arka Gdynia – GKS Tychy: Typy, kursy, zapowiedź 04.09

Podczas gdy inne ligi rozgrywają w ten weekend 5 czy 6 kolejki, 1. Liga polska gra już 9. W jednym z niedzielnych spotkań Arka Gdynia podejmować będzie na własnym stadionie GKS Tychy. Gospodarze zajmują obecnie szóstą pozycje w tabeli z dorobkiem 14 punktów, tracąc trzy punkty do lidera. Z kolei GKS Tychy plasują się na dziewiątym miejscu mając 11 punktów. Czy GKS Tychy zwycięży i dogoni w tabeli Arkę? A może to zawodnicy z Gdyni wygrają i zbliżą się do czołówki? Zapraszam na zapowiedź spotkania Arka Gdynia – GKS Tychy. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

1. Liga: Arka Gdynia – GKS Tychy (04.09, 18:00) – zapowiedź meczu

Arka Gdynia rozpoczęła walkę o powrót do Ekstraklasy od wygranej z Podbeskidziem, później przyszły dwa remisy i porażka. Kolejne trzy z czterech spotkań wygrali. Wszystko wygląda na to, że wracają na właściwe tory. Chociaż zaskakuje ich postawa w meczach u siebie, bowiem na trzy spotkania zdobyli 2 punkty.  Na przeciw im staje teraz GKS Tychy, które zaskoczyło już w tym sezonie zwycięstwem Wisłą Kraków. Mimo strzelonych czternastu goli, co stawia ich na drugim miejscu w tym rankingu, stracili aż 10 bramek, tak więc ich postawa w obronie pozostawia wiele do życzenia.

 

1. Liga: Arka Gdynia - GKS Tychy (04.09, 18:00) - typy

Typy Arka Gdynia - GKS Tychy

Arka nie pozwala na wiele trafień swoim przeciwnikom, ale przy okazji sami nie zdobywają zbyt wielu bramek. Kibice na pewno oczekują od gospodarzy pierwszego zwycięstwa w tym sezonie na własnym boisku. Obrona GKS powinna im to ułatwić. Myślę, że Arkę stać na walkę o powrót do Ekstraklasy w tym sezonie, a takie mecze jak te powinni wygrywać. Stawiam w tym spotkaniu na Arkę.

1.95

ARKA GDYNIA

WYGRA

betfan

 

1. Liga: Arka Gdynia - GKS Tychy (04.09, 18:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Arki Gdyni z GKS Tychy w ramach 9. kolejki 1. Ligi polskiej, odbędzie się 5 września o 18:00 na Stadionie GOSiR w Gdyni. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na platformie Polsat Box Go.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!