Pobierz aplikację betfan na telefon
Aris – Dynamo Kijów: Typy, kursy, zapowiedź 10.08 | el. LKE

Ciekawym starciem 3 rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy będzie pojedynek greckiego Aris z ukraińskim Dynamem Kijów. Aris grał już w 2 rundzie eliminacji, natomiast Dynamo dopiero rozpocznie swój marsz po ewentualną Ligę Konferencji od właśnie tego spotkania. W dwumeczu kandydatem do awansu jest drużyna Dynama i też będzie nieznacznym kandydatem do zwycięstwa w pierwszym spotkaniu. Czy jednak uda się im wygrać na trudnym greckim terenie z Arisem? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Aris – Dynamo Kijów.

Aris – Dynamo Kijów typy bukmacherskie

 

W meczu 3 rundy eliminacji Ligi Konferencji w czwartek 10 sierpnia zmierzy się Aris z Dynamem Kijów. Aris w poprzedniej rundzie wyeliminował Ararat-Armenia, jednak ich wygrana nie była wysoka, albowiem w dwumeczu wygrali 2:1. Dynamo natomiast dopiero rozpoczęło swoje rozgrywki od dwóch ligowych starć, gdzie dwukrotnie okazało się lepsze od swoich oponentów. Z pewnością mogą patrzeć na mecz z Arisem z optymizmem, ponieważ w tych spotkaniach wypadli na naprawdę dobrym poziomie. Teraz przyjdzie im zmierzyć się z Arisem i wydaje się, że spotkanie będzie mocno defensywne, a o zwycięstwo może zadecydować nawet jedna bramka. Typuję poniżej 3.5 gola w meczu po kursie 1.67 w ofercie bukmachera Betfan.

1.67

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Aris - Dynamo Kijów kursy bukmacherskie

Bukmacherzy przygotowali w swoich ofertach kursy bukmacherskie na spotkanie 3 rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy pomiędzy Arisem, a Dynamo Kijów. Nieznacznym faworytem spotkania jest ukraińska drużyna Dynamo Kijów (kurs 2.25). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy – Aris, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.00. Typer, który zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Aris - Dynamo Kijów może liczyć na kurs 3.20. My sprawdzamy także kursy na ilość bramek w tym meczu – na poniżej 2.5 ogólnej sumy zajdziemy mnożnik 1.67, natomiast over 2.5 gola w meczu został wyceniony na zdecydowanie wyższym poziomie, albowiem 2.20.

Aris - Dynamo Kijów GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Czwartkowy mecz pomiędzy Arisem, a Dynamem Kijów w ramach 3 rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy sezonu 2023/2024, odbędzie się 10 sierpnia o 20:15 na stadionie Kleanthis Vikelidis w Salonikach. Spotkanie nie będzie transmitowane przez żadną polską stację telewizyjną na żywo.

  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!