Pobierz aplikację betfan na telefon
Anglia – Węgry, Synowie Albionu zapewnią sobie 1. miejsce w grupie?

Już we wtorek 12 października czeka nas mecz Anglia – Węgry. Synowie Albionu dominują w „polskiej grupie” i są blisko wywalczenia pierwszego miejsca.  

Anglia – Węgry (12.10, 20:45) – Ostatnie wyniki obu drużyn

Zacznijmy od reprezentacji Anglii. Gospodarze jak dotąd radzą sobie bez większych problemów w eliminacjach mistrzostw świata 2022 w Katarze. Anglia po siedmiu kolejkach zajmuje pierwsze miejsce z dorobkiem 19 punktów, co oznacza, że straciła punkty tylko we wrześniowym meczu z Polską. Można więc zdecydowanie powiedzieć, że ta grupa jest nawet „zbyt łatwo” dla Anglików. Bilans bramkowy reprezentacja Anglii wynosi aż 23:2, co pokazuje, jak bardzo Synowie Albionu zdominowali rozgrywki w grupie I.

Po Euro 2020 Węgrzy byli stawiani jako jedni z głównych kandydatów do zajęcia drugiego miejsca w grupie I. Mieli walczyć w tym celu głównie z Polakami, jednak po mistrzostwach Europy coś złego stało się z drużyną Marco Rossiego. Węgrzy w czasie wrześniowej przerwy potrafili wygrać jedynie z Andorą i to nie bez problemów. Do tego doszły porażki z Anglią 0:4 i Albanią 0:1. Takim samym wynikiem zakończył się mecz z Albańczykami kilka dni temu. Możemy śmiało więc stwierdzić, że drużyna gości jest w niemałym kryzysie.

Anglia – Węgry (12.10, 20:45) – Mecze bezpośrednie

W XXI wieku Anglia grała z Węgrami trzykrotnie. Trzy razy wygrywali Anglicy, dlatego również w październikowym spotkaniu nie wróży się Węgrom pozytywnego rezultatu. Każda seria jednak w końcu musi zostać przełamana. Jednak czy stanie się to teraz? Szczerze w to wątpię.

Anglia - Węgry (12.10, 20:45) - Zapowiedź spotkania oraz typy

12 października o godzinie 20:45 rozpocznie się spotkanie Anglii z Węgrami. Jest to o tyle ciekawe spotkanie, że w przypadku remisu Albanii z Polską, Anglicy zapewnią sobie pierwsze miejsce w grupie I, a tym samym bezpośredni awans na mundial w Katarze. Na pewno zapowiada nam się bardzo ciekawe spotkanie na Wembley. Węgrzy są minimalnym rozczarowaniem tych eliminacji. Wszyscy raczej myśleli, że to goście będą bić się z Polską o drugie miejsce w grupie, a nie Albania. Tak się jednak nie stało i Węgrzy mogą już praktycznie uznawać eliminacje za stracone.

Myślę, że we wtorkowym spotkaniu na Wembley nie będziemy świadkami żadnej sensacji i Anglicy, grający podstawowym składem, pewnie wygrają z bardzo przeciętną w ostatnim czasie reprezentacją Węgier.

Proponowany typ: Wygrana Anglii do zera - kurs 1.55 z oferty BETFAN 

Anglia - Węgry (12.10, 20:45) - Transmisja

Mecz Anglia - Węgry rozpocznie się 12 października o godzinie 20:45 na stadionie Wembley. Transmisję "na żywo" z tego wydarzenia będzie można obejrzeć na antenie Polsat Sport.

Sprawdź ofertę BETFAN na wszystkie mecze eliminacji mistrzostw świata 2022.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!