Anglia – Australia: Typy, kursy, zapowiedź 13.10 | Mecze towarzyskie

Jan Paździerski

13 października 2023

Anglia

Rozpoczęły się jesienne zgrupowania reprezentacyjne. W jednym z meczów towarzyskich, reprezentacja Anglii, zmierzy się na własnym boisku z reprezentacją Australii. W obu zespołach nie brakuje dobrze zapowiadających się zawodników, więc zapowiada się bardzo ciekawe starcie. Celem Anglików jest jak najlepsze przygotowanie reprezentacji, na kolejne mecze turniejów międzynarodowych. Czy pokonają niżej plasowaną drużynę? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Anglia – Australia.

Anglia – Australia: typy bukmacherskie

Anglia zmierzy się w piątek z Australią w towarzyskim meczu międzynarodowym na stadionie Wembley. Gospodarze spotkali się ze Szkocją w poprzednim meczu towarzyskim, wygrywając 3:1 na wyjeździe na Hampden Park w zeszłym miesiącu. Phil Foden, Jude Bellingham i Harry Kane wpisali się na listę strzelców, podczas gdy rezerwowy Harry Maguire zawinił przy golu samobójczym w drugiej połowie. Po rozegraniu meczu towarzyskiego na Wembley, we wtorek spotkają się z Włochami w europejskich eliminacjach na tym samym obiekcie.

 

Goście rozegrali do tej pory cztery mecze towarzyskie w 2023 roku, a w poprzednim spotkaniu zremisowali z Meksykiem 2:2. Gole Harry'ego Souttara i Martina Boyle'a dały im dwa gole przewagi, ale późne gole zmienników Raúla Jiméneza i Cesara Huerty w drugiej połowie pozwoliły Meksykowi wyrównać. Obstawiam, że obie drużyny strzelą.

2.36

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

betfan

Anglia - Australia: kursy bukmacherskie

Bukmacherzy zdecydowanego faworyta widza po stronie gospodarzy, czyli Anglii a kurs jaki możemy znaleźć na ich wygraną to 1.20. Australia jest więc underdogiem, a w przypadku ich wygranej można liczyć na mnożnik 13.50. w sytuacji gdy dojdzie do podziału punktów przelicznik to 6.60.

Anglia - Australia: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Piątkowy mecz pomiędzy Anglią a Australią w ramach meczu towarzyskiego, odbędzie się 13 października o 20:45 na stadionie Wembley Stadium. Żadna polska stacja telewizyjna nie będzie transmitować tego starcia.

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy