Pobierz aplikację betfan na telefon
Angers – Lille: typy, kursy, zapowiedź 8.04 | Ligue 1
Wracamy na francuskie stadiony, by śledzić 30. kolejkę Ligue 1. Przed nami weekend pełen piłkarskich emocji. Angers, w jednym z dwóch starć tego dnia, zmierzy się na swoim stadionie z Lille. Gospodarze nie mają najlepszego sezonu, który skończy się dla nich najprawdopodobniej spadkiem. Za sobą mają aż 21 spotkań bez zwycięstwa w lidze. Czy dziś będą mieli jakiekolwiek szanse przeciwko rywalowi z top 5? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ na mecz Angers – Lille. 

Angers – Lille: Zapowiedź meczu

Angers po 29 kolejkach ma jedynie 11 punktów i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. W obecnej chwili stracili już 64 bramki, strzelając zaledwie 22. Co istotne nie zgarnęli kompletu punktów do 21 spotkań ligowych, czyli od ósmej kolejki i wygranej z Nice. Teraz czeka ich starcie, które nie będzie dużą szansą na przełamanie. Lille bowiem jest jedną z ekip mających spore szanse na europejskie puchary w przyszłym sezonie i zajmują obecnie piątą lokatę. Wciąż za nimi są jednak drużyny czekające na ich błąd, więc takie mecze jak ten powinni wygrywać.

Angers - Lille: Typ na mecz

1.52

LLILE STRZELI GOLA

W PIERWSZEJ GOLA

betfan

Angers, mimo własnego boiska, nie będzie miał raczej większych szans na utrzymanie w tym starciu chociażby remisu. Lille przyjedzie tutaj po komplet punktów i myślę, że tak jak w pierwszym meczu u siebie, już w pierwszej połowie strzelą bramkę.

Angers - Lille: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Angers a Lille, w ramach 30. kolejki Ligue 1, odbędzie się 8 kwietnia o 17:00 na Stade Raymond Kopa w Angers. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na kanałach z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!