Pobierz aplikację betfan na telefon
Angers – Auxerre: typy, kursy, zapowiedź 12.02 | Ligue 1

Dosłownie kilka dni temu towarzyszyły nam emocje związane z pucharem Francji, a już w ten weekend wracamy z Ligue 1. Angers w ramach 23. kolejki, zmierzy się z Auxerre. Dla obu ekip jest to bardzo ciężki sezon, głównie z racji, że zajmują aktualnie odpowiednio ostatnie i przedostatnie miejsce. Goście jednak realniej mogą spoglądać na możliwość utrzymania, bo mają pięć punktów więcej. Czyja sytuacje poprawi to starcie? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ na mecz  Angers – Auxerre. 

Angers – Auxerre: Zapowiedź meczu

Angers nie był w stanie przejść bariery nawet 10 punktów w ciągu poprzednich 22 kolejek. Jest to rzadka sytuacja na tym etapie sezonu lecz naprawdę nie ma się czemu dziwić, bo z taką obroną nie mogą podjąć równej walki w Ligue 1. Na ten moment stracili już 47 goli, choć ich rywal Auxerre, stracił zaledwie jednego mniej. Mimo to mają pięć punktów więcej, i kilka zwycięstw sprawi, że będą w stanie się utrzymać. Obie ekipy spotkały się na początku sezonu w ramach drugiej kolejki, gdzie ostatecznie podzielili się punktami zamykając spotkanie wynikiem 2:2.

 

Angers - Auxerre: - Typ na mecz

1.86

OBIE STRZELĄ

betfan

Obie drużyny odpadły w 1/8 finału Pucharu Francji, tym samym mogą skupić się na walce o utrzymanie. Mimo, że to gospodarze są faworytem, to jednak nie odważę się stawić tutaj zwycięzcy. Moim zdaniem obie ekipy z takimi obronami i jednoczesnej chęci zdobycia trzech punktów, wymienią kilka ciosów. Stawiam, że obie ekipy strzelą gola.

Angers - Auxerre: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Angers, a Auxerre w ramach 23. kolejki Ligue 1 odbędzie się 12 lutego o 15:00 na Stade Raymond-Kopa w Angers. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na kanałach  z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!