Pobierz aplikację betfan na telefon
Andora – Kosowo: Typy, kursy, zapowiedź 12.10
W czwartek w eliminacjach Mistrzostw Europy zmierzą się także dwie najsłabsze reprezentacje w grupie I. Andora podejmie na własnym obiekcie reprezentację Kosowa. Oczywiście to Kosowo będzie faworytem do wygrania tego spotkania, jednak na Estadi Nacional w Andorra la Vella gra się niewątpliwie ciężko i z pewnością Andora będzie chciała choćby wyszarpać 1 punkty w tym spotkaniu. Czy im się uda? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Andora – Kosowo.

Andora – Kosowo typy bukmacherskie

Andora i Kosowo to najsłabsze zespoły w grupie I eliminacji Euro 2024. Choć wydawałoby się, że Kosowo ma szansę powalczyć chociaż o 3 miejsce w tej grupie tak boisko szybko ich zweryfikowało i właściwie pozostała im walka o 4 lokatę z Izraelem. Teraz zagrają na wyjeździe z najsłabszą w tej grupie Andorą, która ma na swoim koncie 2 punkty. Jeden wywalczyli właśnie z Kosowem grając na wyjeździe, a drugi natomiast u siebie z Białorusią. Niewątpliwie to Kosowo ma lepszych piłkarzy i powinni spokojnie ograć Andorę, choć nie uważam, aby miałoby to być łatwe zwycięstwo. Typuję ponad 1.5 gola Kosowa po kursie 1.69 w ofercie bukmachera Betfan.

1.69

KOSWO +1.5 GOLA

betfan

Andora - Kosowo kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Andora - Kosowo wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim reprezentacja Kosowa (kurs 1.39). Zdecydowanie mniejsze szanse natomiast ma reprezentacja gospodarzy - Andora, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 8.20. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Andora - Kosowo to może liczyć na kurs 4.40. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.08, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.67.

Andora - Kosowo GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Czwartkowy mecz reprezentacji pomiędzy Andorą, a Kosowem w ramach 7 kolejki eliminacji Mistrzostw Europy, odbędzie się 12 października o 20:45 na Estadi Nacional w Andorra la Vella. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.
  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!