Albania – Czechy: Typy, kursy, zapowiedź 12.10

Adrian Krawczyk

10 października 2023

Albania, typy
W czwartek w 7 kolejce eliminacji Mistrzostw Europy będziemy świadkami bardzo ciekawego i ważnego starcia w polskiej grupie, w którym Albania podejmie na własnym obiekcie reprezentację Czech. Oczywiście większe szanse według bukmacherów ma reprezentacja Czech, jednak jak pokazał mecz Biało-Czerwonych w Tiranie gra się bardzo ciężko i z pewnością Albańczycy moga w tym spotkaniu urwać punkty Czechom. Czy stać ich na wygranie tego spotkania? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Albania – Czechy.

Albania – Czechy typy bukmacherskie

W bardzo ważnym meczu eliminacji Mistrzostw Europy, w której występuje także reprezentacja Polski bezpośrednie starcie stoczy dwóch najgroźniejszych rywali, czyli reprezentacja Albanii oraz Czech. Wydaje się, że lepszym wynikiem dla Polaków byłaby wygrana Albanii w tym spotkaniu albo przynajmniej wywalczony remis, albowiem dzięki temu Polacy mieliby tylko 3 punkty straty do Czechów i właściwie bezpośredni mecz mógłby rozstrzygać losy awansu. Mecz w Tiranie dla Czechów będzie trudny i spodziewam się, że mogą sobie oni nie poradzić podobnie jak Polacy. Typuję tutaj wygraną lub remis Albanii po kursie 1.59 w ofercie bukmachera Betfan.

1.59

1/X - REMIS LUB ALBANIA

betfan

Albania - Czechy kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Albania - Czechy wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim reprezentacja Czech (kurs 2.27). Nieco mniejsze szanse natomiast ma reprezentacja gospodarzy - Albania, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.20. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Albania - Czechy to może liczyć na kurs 3.00. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.23, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.58.

Albania - Czechy GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Czwartkowy mecz reprezentacji pomiędzy Albanii, a Czech w ramach 7 kolejki eliminacji Mistrzostw Europy, odbędzie się 12 października o 20:45 na Air Albania Stadium w Tiranie. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu przeprowadzi Polsat Sport.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy