Al-Taee – Al-Nassr: Typy, kursy, zapowiedź 29.09 | Arabia Super League

Jan Paździerski

29 września 2023

Al Nassr

Nadszedł czas na 8 kolejkę naszpikowanej gwiazdami Arabia Super League. Oczy całego piłkarskiego świata będą skierowane na boiska w Arabii Saudyjskiej, gdzie występować będą tacy zawodnicy jak Cristiano Ronaldo, Karim Benzema, a ostatnio do ligi dołączył także Neymar. W jednym ze spotkań Al-Taee podejmie na własnym boisku ekipę Al-Nassr Cristiano Ronaldo. Czy gospodarze zdołają zatrzymać silną ekipę Al-Nassr? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Al-Taee – Al-Nassr.

Al-Taee – Al-Nassr: Typy bukmacherskie

Al-Taee będzie szukać trzech punktów, które mogą sprawić, że zakończą tydzień meczowy na 9 miejscu tabeli Saudi Pro League, kiedy w tym tygodniu będą gościć naPrince Abdul Aziz bin Musa’ed Stadium ekipę Al Nassr. Goście mieli słaby początek sezonu, przegrywając dwa pierwsze mecze 4-1 z Al Ettifaq i Al Taawoun.

 

Od tego czasu drużyna Luisa Castro nie popełniła jednak żadnego błędu, wygrywając każdy z czterech ostatnich meczów ligowych, a we wtorek pokonała Persepolis w Lidze Mistrzów AFC. Tymczasem Al-Taee ma zaledwie 7 punktów, i zajmuje obecnie 12 pozycję w lidze. W tym meczu, ekipa Cristiano Ronaldo jest stawiana w roli faworyta, i obstawiam, że strzelą powyżej 2.5 gola.

1.90

AL-NASSR

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Al-Taee - Al-Nassr: kursy bukmacherskie

Gospodarze będą chcieli zaprezentować się doskonale przed własną publicznością. W tym meczu nie są stawiani w roli faworyta, a kurs na ich zwycięstwo to 12.50. Przelicznik na zwycięstwo gości wynosi tylko 1.19, więc zapowiada się bardzo ciekawe widowisko, z wieloma bramkami. Remis w tym spotkaniu to kurs 6.20.

Al-Taee - Al-Nassr: transmisja tv, online, na żywo

Piątkowy mecz pomiędzy Al-Taee a Al-Nassr w ramach 8 kolejki sezonu 2023/24 Arabia Super League, odbędzie się 29 września o 17:00 na Prince Abdul Aziz bin Musa'ed Stadium. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żadnej polskiej stacji telewizyjnej.

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy