Al-Nassr – Damac: Typy, kursy, zapowiedź 21.10 | Arabia Super League

Jan Paździerski

20 października 2023

Al Nassr

Nadszedł czas na 10 kolejkę naszpikowanej gwiazdami Arabia Super League. Oczy całego piłkarskiego świata będą skierowane na boiska w Arabii Saudyjskiej, gdzie występować będą tacy zawodnicy jak Cristiano Ronaldo, Karim Benzema, a ostatnio do ligi dołączył także Neymar. W jednym ze spotkań Al-Nassr podejmie na własnym boisku ekipę Damac. Czy gospodarze zdołają zatrzymać 3 punkty? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Al-Nassr – Damac.

Al-Nassr – Damac: Typy bukmacherskie

Al-Nassr powita Damac na KSU Stadium w Saudi Pro League w sobotę (21 października), gdy rozgrywki ligowe zostaną wznowione po międzynarodowej przerwie. 10-meczowa passa zwycięstw gospodarzy we wszystkich rozgrywkach zakończyła się po remisie 2-2 z Abhą w poprzednim spotkaniu. Al-Nassr wyszedł na prowadzenie dwoma bramkami w ciągu 28 minut, zanim Abha odrobiła straty za sprawą Karla Toko Ekambi w doliczonym czasie gry.

Damac tymczasem jest niepokonany od trzech ligowych spotkań, wygrywając dwukrotnie. W poprzednim spotkaniu pokonali u siebie Al Hazm 4-1. Georges-Kevin N'Koudou kontynuował dobrą formę, zdobywając bramkę i asystę. Al-Alami są niepokonani w 11 meczach we wszystkich rozgrywkach i niepokonani w czterech domowych spotkaniach przeciwko Damac, wygrywając trzykrotnie. Obstawiam, że obie drużyny strzelą.

1.97

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ BRAMKĘ

betfan

Al-Nassr - Damac: Kursy bukmacherskie

Gospodarze będą chcieli zaprezentować się doskonale przed własną publicznością. W tym meczu są stawiani w roli faworyta, a kurs na ich zwycięstwo to 1.13. Przelicznik na zwycięstwo gości wynosi aż 14.50, więc zapowiada się bardzo ciekawe widowisko, z wieloma bramkami. Remis w tym spotkaniu to kurs 7.80.

Al-Nassr - Damac: transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz pomiędzy Al-Nassr a Damac w ramach 10 kolejki sezonu 2023/24 Arabia Super League, odbędzie się 21 października o 17:00 na Al-Awwal Park. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żadnej polskiej stacji telewizyjnej.

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy