Pobierz aplikację betfan na telefon
Al Nassr – Al Shabab. Typy, kursy, zapowiedź 23.05
Liga saudyjska wchodzi w decydującą fazę. We wtorek odbędzie się mecz 28. kolejki między Al Nassr i Al Shabab. Gospodarze walczą o mistrzostwo, a strata gości jest już zbyt duża, aby mogli myśleć o wygraniu ligi. Czy Cristiano Ronaldo i spółka sięgną po komplet punktów? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Al Nassr – Al Shabab.

Al Nassr – Al Shabab: zapowiedź meczu

Al Nassr pozostaje w grze o mistrzostwo ligi saudyjskiej. Zajmuje drugie miejsce i ma trzy punkty straty do lidera – Al-Ittihad. Zespół Cristiano Ronaldo po gorszych tygodniach wrócił do dobrej dyspozycji. Niedawno pokonał Al Taee i Al-Read, ale także zremisował z Al Khaleej. Portugalczyk w tych dwóch starciach strzelił dwie bramki. Al Shabab w ostatnich czterech kolejkach zdobył tylko trzy punkty, co pogrzebało szanse na mistrzostwo. Krychowiak i spółka tracą aż 10 punktów do lidera i będą walczyć z Al-Hilal o trzecią lokatę.

Al Nassr - Al Shabab: typy

Typy Al Nassr - Al Shabab

Dla Al Nassr jest to jeden z najważniejszych spotkań w tym sezonie. Do końca kampanii pozostały trzy kolejki, a Ronaldo i spółka muszą wygrać w każdym meczu i liczyć na wpadkę Al-Ittihad. Stawiam na to, że Al Nassr zgarnie komplet punktów.

1.76

WYGRANA AL NASSR

betfan

Al Nassr - Al Shabab: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Wtorkowy mecz Al Nassr z Al Shabab, odbędzie się 23 maja o 20:30. Spotkanie będzie można obejrzeć na stronie TVPSPORT.PL albo aplikacji mobilnej TVP Sport.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!