Al-Hilal – Al-Shabab: Typy, kursy, zapowiedź 29.09 | Arabia Super League

Jan Paździerski

29 września 2023

Al Hilal SFC
Nadszedł czas na 8 kolejkę naszpikowanej gwiazdami Arabia Super League. Oczy całego piłkarskiego świata będą skierowane na boiska w Arabii Saudyjskiej, gdzie występować będą tacy zawodnicy jak Cristiano Ronaldo, Karim Benzema, a ostatnio do ligi dołączył także Neymar. W jednym ze spotkań Al-Hilal podejmie na własnym boisku ekipę Al-Shabab. Czy gospodarze zdołają zatrzymać ekipę przyjezdnych z Al-Shabab? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Al-Hilal – Al-Shabab.

Al-Hilal – Al-Shabab: Typy bukmacherskie

Al-Hilal będzie szukać trzech punktów, które mogą sprawić, że zakończą tydzień meczowy na 2 miejscu tabeli Saudi Pro League, kiedy w tym tygodniu będą gościć na Stadionie Księcia Faisal bin Fahd ekipę Al-Shabab. Goście mają dobrą passę 2 zwycięstw z rzędu, wygrywając dwa poprzednie mecze 0:1 z Al-Feiha i 4:1 z Al-Hazem.
Gospodarze po 7 kolejkach zdobyli 17 punktów, i są tylko 1 punkt za ekipą Karima Benzemy - Al-Ittihad. W ostatnim meczu zremisowali 1:1 z Damac. W ostatnich 5 meczach, Al-Hilal strzeliło niewiarygodne 17 bramek. W tym meczu, ekipa Neymara jest stawiana w roli faworyta, i obstawiam, że strzelą powyżej 2.5 gola.

1.97

AL-HILAL

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Al-Hilal - Al-Shabab: kursy bukmacherskie

Gospodarze będą chcieli zaprezentować się doskonale przed własną publicznością. W tym meczu są stawiani w roli faworyta, a kurs na ich zwycięstwo to 1.29. Przelicznik na zwycięstwo gości wynosi tylko 8.40, więc zapowiada się bardzo ciekawe widowisko, z wieloma bramkami. Remis w tym spotkaniu to kurs 5.50.

Al-Hilal - Al-Shabab: transmisja tv, online, na żywo

Piątkowy mecz pomiędzy Al-Hilal a Al-Shabab w ramach 8 kolejki sezonu 2023/24 Arabia Super League, odbędzie się 29 września o 20:00 na Stadion Księcia Faisal bin Fahd. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żadnej polskiej stacji telewizyjnej.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuje się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach, zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy