AKO BOOSTER w BETFAN – powiększ wygraną nawet o 150 %

Kamil Błaszczyk

03 sierpnia 2023

AKO BOOSTER, Ruch

Nowa promocja w BETFAN, która pozostaje z nami na stałe! Przedstawiamy AKO BOOSTER! Lubisz kupony AKO? Teraz pokochasz je na zabój. Im więcej zdarzeń, tym większy Booster – zwiększ swoją wygraną nawet o 150%!

AKO BOOSTER – większa wygrana za większe AKO – promocja BETFAN

Topowe ligi w weekend oraz rozgrywki europejskie w środku tygodnia. Gracz z pewnością ma z czego wybierać. Zdarzeń jest mnóstwo, a w BETFAN zgarniesz tym większe wygrane im dłuższe stworzysz tasiemki! AKO BOOSTER zaczyna się od minimum 5 dodanych zdarzeń do Twojego kuponu o kursie minimalnym 1.40. Jest to wspaniała opcja i szansa dla graczy, którzy uwielbiają dodawać do swojego kuponu mnóstwo różnych wydarzeń sportowych.

AKO BOOSTER w BETFAN - powiększ wygraną nawet o 150 %

AKO BOOSTER – warunki promocji

1. POSTAW KUPON

Postaw kupon, na którym znajdzie się co najmniej 5 zdarzeń spełniających warunki promocji. Nie masz pewności, czy kupon kwalifikuje się do AKO Boostera? W widoku przygotowanego kuponu zobaczysz zielony komunikat z informacją, jaki mnożnik Ci przysługuje.

2. TRZYMAJ KCIUKI…

Jeżeli wygrasz, otrzymasz większą wygraną – nawet o 150%! Wartość mnożnika jest zależna od liczby zdarzeń na kuponie kwalifikujących się do promocji. Każde kolejne zdarzenie daje Ci dodatkowy Booster!

3 ZGARNIAJ WIĘCEJ

Wygrałeś? Super! Twoje konto depozytowe zostanie zasilone wygraną powiększoną o wartość nagrody – nie trzeba jej obracać, kasa jest Twoja!

Sprawdź, jaki bonus otrzymasz przy danej ilości zdarzeń (AKO):

AKO BOOSTER w BETFAN - powiększ wygraną nawet o 150 %

SPRAWDŹ STRONĘ PROMOCJI

Autor tekstu

Kamil Błaszczyk

Redaktor naczelny portalu Sport Betfan. Ze sportem ma dużo wspólnego od lat młodzieńczych, a w szczególności z piłką nożną oraz tenisem. Sercem najbardziej związany z Ekstraklasą oraz Premier League. Prywatnie magister zarządzania. W wolnym czasie, poza światem sportu, pasjonat podróży, kina oraz analizy bukmacherskiej.

Najnowsze wpisy