Największe wygrane graczy BETFAN (16.01 – 22.01)

Miniony weekend wielu graczy BETFAN będzie pamiętać za sprawą wielu naprawdę świetnych meczów, które mogliśmy oglądać i obstawiać. Wielu z nich cieszy się z takich, a nie innych rozstrzygnięć. Niektórym z graczy kupony zamykają poniedziałkowe mecze. Dlatego tuż przed tymi rozstrzygnięciami przedstawiamy Wam kupony naszych graczy. Niektóre z nich wydają się być wręcz niemożliwe do spełnienia, ale jednak nasi gracze byli pewni swoich wyborów. Poniżej przedstawiamy typy oraz najwyższe wygrane graczy BETFAN z minionego tygodnia 16.01 – 22.01.

Kupon nr 1 – wygrana 246 950,00 zł

Stawka – 5000 zł

Najwyższą wygraną w tym tygodniu było 246 960 zł! Wygrana jest dość pokaźna, dlatego szybko przechodzimy i zagłębiamy się w kupon naszego Gracza, który wygrał w minionym tygodniu największą sumę. Przede wszystkim należy zauważyć, że stawka kuponu była równie pokaźna co ostateczna wygrana. Nasz Gracz postawił kupon AKO 7 za 5000 zł! Co znalazło się na tym kuponie? Nasz Gracz postawił wyłącznie na koszykówkę z Kraju Kwitnącej Wiśni. Brzmi dość egzotycznie i tak faktycznie było. Zwycięzca jednak okazał się znakomitym ekspertem w tej dziedzinie.

Kupon składał się z 5 meczów 1. Ligi koszykarskiej w Japonii i z 2 meczów 2. Ligi. Nasz Gracz wszędzie zdecydował się zagrać overy punktowe o różnych liniach. W jednym meczu było to 150.5 punktów, natomiast w innym aż 164.5 punktów. Tak czy inaczej Gracz trafił wszystkie z siedmiu spotkań i teraz może cieszyć się z ogromnej wygranej. Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej grze!

Największe wygrane graczy BETFAN (16.01 - 22.01)

Kupon nr 2 – 33 000,00 zł

Stawka – 4000 zł

Druga wygrana minionego tygodnia to 33 000 zł! Na kuponie nie znalazły się już tak egzotyczne zdarzenia jak koszykówka z Japonii, a głównie typy z najbardziej znanych europejskich lig piłkarskich. Nasz Gracz zdecydował się postawić, że w hitowym spotkaniu w Bundeslidze pomiędzy Lipskiem a Bayernem padną mniej niż 4 bramki. Okazało się, że typ wszedł nawet z zapasem jednej bramki, ponieważ mecz zakończył się remisem 1:1.

Następnie nasz Gracz śledził rozgrywki Euroligi i obstawił na poniżej 38.5 punktów w pierwszej kwarcie w meczu pomiędzy Milanem a Asvel Basket. Dodatkowo na kupon dorzucił również Remis w pierwszej połowie w meczu Mallorca – Celta Vigo oraz zdarzenie na wygraną lub remis Sportingu Lizbony z Vizelą i powyżej 2.5 gola w tym spotkaniu. Ostatni typ został rozliczony na zielono, jednak potrzeba było do tego sporo szczęścia. Trzecia bramka padła dopiero w doliczonym czasie gry w drugiej połowie, więc na pewno spowodowała wybuch radości u naszego Gracza, zwłaszcza, że był to już jego ostatni mecz na kuponie. Gratulujemy pokaźnej wygranej!