Pobierz aplikację betfan na telefon
Największe wygrane graczy BETFAN (29.05 – 04.06)

Miniony tydzień wielu graczy BETFAN będzie pamiętać za sprawą wielu naprawdę świetnych meczów, które mogliśmy oglądać i obstawiać. Wielu z nich cieszy się z takich, a nie innych rozstrzygnięć. Niektórym z graczy kupony zamykają poniedziałkowe mecze, dlatego tuż przed tymi rozstrzygnięciami przedstawiamy Wam kupony naszych typerów. Część z nich wydają się być wręcz niemożliwe do spełnienia, ale jednak nasi gracze byli pewni swoich wyborów. Poniżej przedstawiamy typy oraz najwyższe wygrane graczy BETFAN z minionego tygodnia 29.05 – 04.06. 

Kupon nr 1 – wygrana 21 053,52 zł

Stawka – 1458 zł

Numer trzy, na liście największych wygranych ubiegłego tygodnia, otwiera najdłuższy kupon. Nasz gracz postawił aż 1450 zł, na sześć spotkań, które w dużej mierze były „50/50”. Połowa zakładów była też zagrana w ofercie LIVE, co zdecydowanie podbiło kurs całkowity kuponu, który opiewał na wartość 16.41. Jako iż był to zakład grany późnym wieczorem w sobotę, nie mogło zabraknąć zakładu na KSW Colosseum 2. Z tej gali nasz gracz postanowił postawić swoje pieniądze na Mameda Khalidova, co okazało się świetnym typem. Reszta zakładów pochodziła z ligi MLS, czyli najwyższej klasy rozgrywkowej w USA.

największe wygrane

 

Kupon nr 2 – 22 960,00 zł

Stawka – 2000 zł

Druga co do wielkości wygrana w ubiegłym tygodniu, opiewała na kwotę 22 960 zł. Nasz gracz zainwestował aż 2 tysiące złotych, w kupon o łącznym kursie 13.04. Co ciekawe tak wysokie AKO stworzył z zaledwie trzech zakładów, które w pełni zostały wytypowane z gali KSW Colosseum 2. Zdecydowanie najważniejszym zakładem była tutaj wygrana Szpilki, po kursie aż 3.05, ale i zwycięstwo Materli sporo podniosło wagę kuponu. Na dopieszczenie tego zakładu nasz gracz postanowił założyć się o wygraną Rutkowskiego, przez co cały kupon wygląda naprawdę imponująco.

najwyższe wygrane

Kupon nr 3 – 49 300,00 zł

Stawka – 10 000 zł

Pierwsze miejsce zajęła naprawdę spora wygrana, która ponad dwukrotnie przebiła tę na drugim miejscu. Tym bardziej imponuję fakt, że nasz gracz założył się aż o 10 tysięcy złotych. Sam kupon zawierał zakład typu singiel, gdzie kurs wynosił aż 5,60. Nasz typer postawił na wygraną w jednym z meczów trwającego właśnie Roland Garros. W meczu Thiago Seyboth Wild z Daniiłem Miedwiediewem, nie bał się postawić na sporego underdoga, jakim był Brazylijczyk. Mimo iż jest to zawodnik o wiele mniej znany w tourze, to jednak ma sporo większe doświadczenie na mączce od Rosjanina. Jak widać ten trop dobrze naprowadził naszego gracza na zakład LIVE, który odpłacił mu się wygraną aż 49 300 zł.

Największe wygrane

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!