Pobierz aplikację betfan na telefon
Największe wygrane graczy BETFAN (19.09 – 25.09)

Gracze bukmacherscy BETFAN codziennie stawiają kupony na najróżniejsze mecze z różnych dyscyplin sportowych. Świat zakładów bukmacherskich kręci się niemal non stop. Typy graczy często wydają się być niemożliwe do wygrania, a jednak rzeczywistość okazuje się znacznie przychylniejsza. Poniżej przedstawiamy typy oraz najwyższe wygrane graczy BETFAN z minionego tygodnia 19.09 – 25.09. 

Kupon nr 1 – wygrana 12 750 zł

Stawka – 7 500 zł 

Kurs całkowity – 1.93

W minionym tygodniu najwyższą wygraną u bukmachera BETFAN zanotował gracz, który postawił kupon SOLO za bardzo wysoką stawkę. Można śmiało również stwierdzić, że nasz gracz nie kierował się sercem i nie uwierzył w reprezentantów Polski. Nasz gracz postawił aż 7,5 tysiąca złotych na zwycięstwo Holendrów z Polakami w piłkę nożną w czwartek. Jak wiemy Polacy przegrali na Narodowym 2:0. Pierwszą bramkę zdobył Cody Gakpo, a drugą Steven Bergwijn. Nasz gracz stawiając na Holendrów mógł spokojnie oglądać mecz. Wygrana gości zapewniła mu zastrzyk gotówki, a ewentualne punkty Polaków mogłyby być małą osłodą przegranego kuponu. Typy na najważniejsze mecze piłkarskie danego dnia można znaleźć w naszych tekstach zapowiedziowych do każdego spotkania na sport.betfan.pl

Największe wygrane graczy BETFAN (19.09 - 25.09)

Kupon nr 2 – wygrana 7 922 zł

Stawka – 3 400 zł 

Kurs całkowity – 2.65

Drugi kupon z najwyższą wygraną w BETFAN nie różni się zbytnio od pierwszego. Ten Gracz również postawił kupon SOLO. Tym razem mniejsza stawka o połowę i większy o 1,5x kurs cechuje wygraną niemal 8 000 zł! Nasz gracz zdecydował się obstawić rozgrywki Ligi Narodów w piłkę nożną. Nasz gracz zdecydował się na zakład łączony w meczu Czechy – Portugalia Ligi A, grupy 2, który odbył się w sobotę. Jak dobrze pamiętamy, spotkanie to skończyło się wynikiem aż 4:0 dla drużyny gości.

Dzięki takiemu wynikowi nasz gracz nie musiał się martwić o pierwszą część zakładu, czyli wygraną Portugalii. Druga część dotyczyła ilości wykonanych rzutów rożnych przez Portugalię, która miała ich wykonać ponad 4. Tutaj Gracz może mówić o dużym szczęściu, bowiem Portugalia wykonała idealnie 5 rożnych, a czwarty i piąty został odgwizdany odpowiednio w 82. i 85. minucie meczu.

Największe wygrane graczy BETFAN (19.09 - 25.09)

Kupon nr 3 – wygrana 3 543 zł

Stawka – 208 zł 

Kurs całkowity – 40.31

Trzecia największa wygrana w BETFAN w minionym tygodniu 19.09 – 25.09. Tym razem mamy do czynienia z kuponem AKO złożonym z pięciu zdarzeń. Wszystkie zagrane typy dotyczyły sobotnich meczów Ligi Narodów i takiego samego zdarzenia. Nasz gracz zdecydował się wybrać 5 meczów, w których miało paść powyżej 2,5 bramki, czyli po prostu minimum 3 w każdym meczu. Przekrój kursów na to zdarzenie znajdował się pomiędzy 1.85, a 2.55. W każdym z widocznych na poniższej grafice meczów padła wystarczająca ilość bramek.

W meczu Hiszpania – Szwajcaria padły akurat 3 bramki, ale trzecia już po godzinie gry, więc nasz gracz bez nerwów mógł spoglądać na to spotkanie. Ze spokojem nasz gracz mógł oglądać również mecze Czechów z Portugalią i Serbii ze Szwecją, gdzie odpowiednio padły wyniki 0:4 i 4:1. W meczu na wyspach z najwyższych kursem długo panował wynik 1:1, ale w 82. minucie Ryan Christie dał zwycięstwo Szkotom. Najwięcej emocji naszemu graczowi dostarczył mecz Izrael – Albania. Do 88. minuty meczu gospodarze wygrywali tylko 1:0, ale w tej minucie doszło do wyrównania. Bramkę dającą zwycięstwo Izraelitom i ponad 3 500 zł naszemu graczowi w 92. minucie zdobył Tai Baribo, który wszedł na boisko 6 minut wcześniej. Gratulujemy wszystkim naszym, graczom okazałych wygranych.

Największe wygrane graczy BETFAN (19.09 - 25.09)

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!