Ajax – Alkmaar: Typy, kursy, zapowiedź 06.05. Liga Holenderska

Bartłomiej Cichecki

05 maja 2023

ajax-calvin-bassey

W Amsterdamie zdają sobie sprawę, że ten sezon zupełnie im się nie udał. Ich rywal zaszedł w Europie dalej niż Ajax, choć to stało się w zupełnie innych rozgrywkach europejskich. Teraz Ajax musi skupić się na tym, by powalczyć o tytuł wicemistrza Holandii, choć i o to będzie piekielnie trudno. Przed tą kolejką zajmują trzecie miejsce, a za plecami jest właśnie Alkmaar, który ma stratę do Ajaxu dwóch oczek. Po tym meczu możemy mieć zmiany w czubie ligi dlatego warto ten mecz obejrzeć. Zapraszam zapowiedź i typy do meczu Ajax Amsterdam – Alkmaar. 

Ajax – Alkmaar – zapowiedź meczu

Ostatnim meczem tych zespół kiedy to nie padł żaden gol był rok 2004 więc czasy prehistorii. Ajax traci tytuł gównie przez to, że w meczach domowych za często gubił punty. W ostatnich 10 meczach w Amsterdamie aż 5 z nich kończyło się nie po myśli Ajaxu.

Alkmaar ma chrapkę, by przegonić na ostatniej prostej gospodarzy w ligowej tabeli. Dzielą ich tylko dwa oczka więc strata jest możliwa do odrobienia w tym meczu. Ostatnia wygrana gości w Amsterdamie to poprzedni sezon i wygrana (2:1).

Jeśli Ajax strzeli w tym meczu 3 bramki to będzie mieć najwięcej goli strzelonych w całej lidze. I nawet to może nie dać im wicemistrzostwa. Przeklęty sezon. 

 
 

Ajax - Alkmaar - Typy

Obstawiam, że tu nie będzie sentymentów i gospodarze w końcu pokażą czemu nazywają się Ajax Amsterdam. Alkmaar na pewno nie da się tak łatwo spławić, ale wydaje mi się, że to jeszcze nie ten sezon na taki triumf.

2.52

AJAX POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

 

Ajax - Alkmaar - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Sobotni mecz Ligi Holenderskiej Ajax kontra Alkmaar odbędzie się 6. maja na Stadionie w Amsterdamie. Transmisję z tego starcia nie będzie można obejrzeć na kanałach polskiej telewizji .

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 
 

Autor tekstu

Najnowsze wpisy