Pobierz aplikację betfan na telefon
AC Milan – Slavia Praga: Typy, kursy, zakłady 07.03

AC Milan w meczu 1/8 finału Ligi Europy zmierzy się ze Slavią Praga. Oczywiście to włoska drużyna ma znacznie większe szanse na wygraną w tym spotkaniu i całym dwumeczu. Czy Slavię będzie stać choćby na walkę z Milanem? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na AC Milan – Slavia Praga.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz AC Milan – Slavia Praga?
  2. Zapowiedź meczu AC Milan – Slavia Praga
  3. Jakie są kursy na mecz AC Milan – Slavia Praga?
  4. Gdzie obejrzeć mecz AC Milan – Slavia Praga?

AC Milan – Slavia Praga typy bukmacherskie

1.51

WYGRANA MILANU

betfan

O ile w dwumeczu, przede wszystkim w Czechach Slavia Praga będzie w stanie zapewne powalczyć, o tyle w meczu na San Siro nie wydaje mi się, aby czeska drużyna miała nawiązać klasę. Milan z pewnością w tym spotkaniu będzie chciał sobie wypracować znaczną zaliczkę przed wyjazdem na Czechy i niewątpliwie jest o tyle lepszą ekipą, że powinien dokonać tego bez większych problemów.  Nie spodziewam się, aby Slavia miała nawiązać walkę, dlatego typuję wygraną Milanu po kursie 1.51, a dobrą opcją wydaje się też być handicap w stronę Milanu, na przykład -1.5 gola.

 

AC Milan - Slavia Praga kursy bukmacherskie

  • Wygrana AC Milan – 1.51
  • Remis – 4.15
  • Wygrana Slavia Praga – 5.70
  • Powyżej 2.5 goli – 1.72
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.86

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie AC Milan - Slavia Praga wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna AC Milan (kurs 1.51). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Slavia Praga, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 5.70. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu AC Milan - Slavia Praga to może liczyć na kurs 4.15. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.72, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.00.

AC Milan - Slavia Praga GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Czwartkowy mecz pomiędzy AC Milan, a Slavią Praga w ramach 1/8 finału Ligi Europy, odbędzie się 7 marca o 21:00 na Stadio Giuseppe Meazza (San Siro) w Mediolanie. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu AC Milan - Slavia Praga przeprowadzi platforma streamingowa Viaplay.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!