Pobierz aplikację betfan na telefon
9INE – forZe: Typy, kursy, zapowiedź 19.11 | Betboom Dacha
W drugim meczu kwalifikacji do Betboom Dacha polska drużyna 9INE zmierzy się z rosyjskim forZe. Według analityków to 9INE ma większe szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu, jednak niewątpliwie ich forma w ostatnim czasie nie jest najwyższa i o wygraną będzie ciężko. Z pewnością zwycięstwo zwiększyłoby szanse na potencjalnie lepsze miejsce w play-offach eliminacji. Czy polskie 9INE da radę ograć forZe i zapewnić sobie dobry start w eliminacjach? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na 9INE – forZe.

9INE – forZe typy bukmacherskie

Jak do tej pory 9INE może mówić w ostatnim czasie o bardzo słabej formie. W pierwszej kolejce eliminacji nie byli w stanie nawiązać walki z Team Sprit przez co na ten moment muszą szukać wygranej z forZe, albowiem może dla nich zabraknąć miejsca w drabince eliminacyjnej, a to oznacza także brak miejsca w głównym turnieju. Z pewnością to 9INE jest lepszą drużyną, jednak dysproporcja jest na tyle mała, że ciężko wskazać, kto wygra ten mecz. Oczywiście chciałoby się, żeby było to polskie 9INE, ja jednak spodziewam się mocno zaciętego spotkania. Dla obu drużyn jest to bardzo ważny mecz, albowiem może się tak zdarzyć, że to właśnie 9INE oraz forZe będą walczyć o ostatnie, czyli trzecie miejsce zapewniające grę w Play-Offach eliminacji. Ja więc spodziewam się wyrównanego meczu i 3 map w tym spotkaniu. Typuję powyżej 2.5 mapy w meczu 9INE – forZe po kursie 2.00 w Betfan.

2.00

POWYŻEJ 2.5 MAPY

betfan

9INE – forZe kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w swoich notowaniach wskazali kursy bukmacherskie na spotkanie Esportowe w CS:GO pomiędzy 9INE, a forZe. Jasno wynika, że nieznacznym faworytem do wygrania spotkania  jest duńska drużyna 9INE (kurs 1.70). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna rosyjska – forZe, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.00. Polecamy także sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość rozegranych map w tym spotkaniu – na poniżej 2.5 ogólnej sumy w meczu możemy znaleźć mnożnik 1.88, a na powyżej 2.5 wysoki kurs 2.00 w ofercie bukmachera Betfan.

9INE – forZe statystyki

Drużyna 9INE oraz forZe nie zmierzyły się ze sobą w bezpośrednim pojedynku raz w tym roku. Poniżej prezentujemy statystyki ostatnich pięciu meczów 9INE oraz forZe. Statystyki ostatnich wyników 9INE:
  • Porażka 0:2 z Team Sprit
  • Porażka 0:2 z Apeks
  • Porażka 1:2 z BIG
  • Wygrana 2:0 z Astralis
  • Porażka 0:2 z BIG
Statystyki ostatnich wyników forZe:
  • Porażka 0:2 z GamerLegion
  • Porażka 0:2 z FaZe Clan
  • Wygrana 1:0 z Monte
  • Wygrana 1:0 z Team Liquid
  • Porażka 0:1 z Grayhound

9INE – forZe GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz Betboom Dacha pomiędzy polską drużyną 9INE, a forZe rozgrywany dnia 18 listopada 2023 roku będzie transmitowany na żywo na Twitch-u. Relację można także obserwować live względem zmieniających się kursów u legalnego bukmachera Betfan.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!