Pobierz aplikację betfan na telefon
300 zł za min. 15 punktów Duranta z Sacramento Kings

Tylko dla nowych graczy mamy specjalną okazję – możliwość zgarnięcia 300 zł, jeśli Kevin Durant zdobędzie przynajmniej 15 punktów w meczu Phoenix Suns – Sacramento Kings!

300 zł za min. 15 punktów Duranta z Sacramento Kings

Zgarnij 300 zł za min. 15 punktów Kevina Duranta w meczu z Sacramento Kings

Kevin Durant to uznana gwiazda na parkietach NBA. Amerykanin już od wielu sezonów zachwyca swoją grą i mimo upływu lat nadal pozostaje w topowej formie. Polski, legalny bukmacher BETFAN docenia Duranta i oferuje specjalną promocję dla wszystkich nowych graczy, którzy zarejestrują się z kodem SPORTBETFAN! Do zgarnięcia jest aż 300 zł! Wystarczy, że Kevin Durant w meczu z Sacramento Kings rzuci przynajmniej 15 punktów. Pewniaczek? Oczywiście, że tak! Wystarczy spojrzeć na ostatnie indywidualne wyniki KD – 21 punktów z Portland, 18 z Lakers i aż 30 w meczu z Clippers. Świetna oferta dla wszystkich, którzy nie mają jeszcze konta w BETFAN!

1. DOŁĄCZ I WPŁAĆ

• Otwórz konto z kodem SPORTBETFAN

• Wpłać dokładnie 25 zł

2. ZAGRAJ KUPON NA MECZ NBA

• Postaw swój pierwszy kupon SOLO lub AKO za dokładnie 25 zł i umieść na nim dowolne zdarzenie na mecz NBA (Łączny kurs kuponu musi wynieść minimum 2.00 i kupon musi zostać rozliczony do 17.01, godz. 09:00)

3 ZAGRAJ ZA FREEBET

• Jeśli Kevin Durant zdobędzie min. 15 pkt, w ciągu 48 godzin od zakończenia spotkania otrzymasz freebet 300 zł

• Freebetem grasz jak chcesz!

SPRAWDŹ STRONĘ PROMOCJI

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!