Pobierz aplikację betfan na telefon
250 zł za wygrany bieg Zmarzlika – promocja żużel

Promocja na start żużlowego sezonu Ekstraligi! Tylko dla nowych graczy BETFAN ma specjalną okazję – możliwość zgarnięcia 250 zł, jeśli Bartosz Zmarzlik wygra bieg w meczu GKM Grudziądz – Motor Lublin!

Zgarnij 250 zł za wygrany bieg Zmarzlika z GKM Grudziądz

250 zł za wygrany bieg Zmarzlika - promocja żużel

Ruszamy z nowym sezonem żużlowej Ekstraligi! Bartosz Zmarzlik, który reprezentuje na co dzień barwy Motoru Lublin, jest z pewnością spragniony rywalizacji na najwyższym poziomie! Okazja do tego nadarzy się już w najbliższą niedzielę, kiedy to GKM Grudziądz zmierzy się właśnie z Motorem Lublin! Wystarczy tylko jeden wygrany bieg Bartosza Zmarzlika, żeby w BETFAN zgarnąć 250 zł. Co należy zrobić? Zarejestruj się z kodem SPORTBETFAN podczas trwania promocji, obstaw swój pierwszy kupon i ciesz się z dodatkowych 250 zł, jeżeli Bartosz Zmarzlik wygra przynajmniej jeden bieg przeciwko niedzielnemu rywalowi. Brzmi jak pewniaczek, prawda?

1. DOŁĄCZ I WPŁAĆ

• Otwórz konto z kodem SPORTBETFAN

• Wpłać dokładnie 25 zł

2. ZAGRAJ KUPON NA MECZ GKM Grudziądz – Motor Lublin

• Postaw swój pierwszy kupon SOLO lub AKO za dokładnie 25 zł i umieść na nim dowolne zdarzenie z oferty na polski żużel (Łączny kurs kuponu musi wynieść minimum 2.00 i kupon musi zostać rozliczony do 14.04, godz. 23:59)

3 ZAGRAJ ZA FREEBET

• Jeśli Bartosz Zmarzlik wygra bieg, w ciągu 72 godzin od zakończenia meczu otrzymasz freebet 250 zł

• Freebetem grasz jak chcesz!

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!