Pobierz aplikację betfan na telefon
250 zł za awans City lub Realu – promocja Liga Mistrzów

Promocja Liga Mistrzów! Tylko dla nowych graczy BETFAN ma specjalną okazję – postaw kupon SOLO lub AKO za dokładnie 30 zł na awans Manchesteru City lub Realu Madryt. Jeśli poprawnie wytypujesz, która drużyna przejdzie dalej, niezależnie od losów kuponu, otrzymasz bonus 250 zł!

Zgarnij 250 zł za poprawne wytypowanie, kto awansuje dalej w Lidze Mistrzów!

250 zł za awans City lub Realu - promocja Liga Mistrzów

Manchester City czy Real Madryt? To pytanie zadają sobie wszyscy kibice przed środowym starciem Ligi Mistrzów! Być może dwie najmocniejsze obecnie ekipy w Europie mierzą się w przedwczesnym finale i jedna z nich będzie musiała pożegnać się z Champions League już na etapie ćwierćfinału. Czy będą to Obywatele, czy Królewscy? Jak na razie to Manchester City ma większe szanse, bo rewanż gra na własnym obiekcie

Wszyscy nowi gracze, którzy nie mają jeszcze konta w BETFAN mogą skorzystać ze wspaniałej promocji i zgarnąć 250 zł za poprawne wytypowanie, czy to Manchester City, czy też Real Madryt awansuje do półfinału! Wystarczy założyć konto z kodem SPORTBETFAN i zagrać pierwszy kupon za 30 zł na platformie tego polskiego, legalnego bukmachera.

1. DOŁĄCZ I WPŁAĆ

• Otwórz konto z kodem SPORTBETFAN

• Wpłać dokładnie 30 zł

2. ZAGRAJ KUPON NA MECZ CITY – REAL

• Postaw swój pierwszy kupon SOLO lub AKO za dokładnie 30 zł i umieść na nim zakład na awans City lub Realu (Łączny kurs kuponu musi wynosić min. 2.0 i kupon musi zostać rozliczony do 17.04, godz. 23:59)

3 ZAGRAJ ZA FREEBET

• Jeżeli drużyna, na którą zagrałeś awansuje, otrzymasz bonus 250 zł

• Bonus zostanie przyznany w ciągu 48 godzin od zakończenia promocji i będzie aktywny przez 72 godziny od momentu przyznania

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!