Pobierz aplikację betfan na telefon
250 zł za awans Barcelony lub PSG – promocja Liga Mistrzów

Promocja Liga Mistrzów! Tylko dla nowych graczy BETFAN ma specjalną okazję – postaw kupon SOLO lub AKO za 25 zł na awans FC Barcelony lub PSG. Jeśli poprawnie wytypujesz, która drużyna przejdzie dalej, niezależnie od losów kuponu, otrzymasz freebet 250 zł!

Zgarnij 250 zł za awans Barcy lub PSG – sprawdź!

250 zł za awans Barcelony lub PSG - promocja Liga Mistrzów

Liga Mistrzów w tym sezonie zdecydowanie nas rozpieszcza, a w ćwierćfinałach mamy spotkania obfitujące w niesamowite emocje! W najbliższy wtorek Barcelona zmierzy się z PSG. Obie drużyny zagrają o awans do półfinału Champions League! W pierwszym meczu to Duma Katalonii była górą i wygrała 3:2! A jak będzie teraz? Każdy z pewnością ma swojego faworyta. BETFAN oferuje aż 250 zł za poprawne wytypowanie, który zespół awansuje dalej! Wystarczy zarejestrować się z kodem SPORTBETFAN i obstawić pierwszy kupon u tego polskiego, legalnego bukmachera. Sprawdź szczegóły ->

1. DOŁĄCZ I WPŁAĆ

• Otwórz konto z kodem SPORTBETFAN

• Wpłać dokładnie 25 zł

2. ZAGRAJ KUPON NA MECZ BARCELONA – PSG

• Postaw swój pierwszy kupon SOLO lub AKO za dokładnie 25 zł i umieść na nim zakład na awans Barcelony lub PSG (Łączny kurs kuponu musi wynieść minimum 2.00 i kupon musi zostać rozliczony do 16.04, godz. 23:59)

3 ZAGRAJ ZA FREEBET

• Jeśli drużyna, na którą zagrałeś awansuje, w ciągu 48 godzin od zakończenia meczu otrzymasz freebet 250 zł

• Freebetem grasz jak chcesz!

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!