Pobierz aplikację betfan na telefon
200 zł za min. 10 punktów Duranta z Celtics – promocja NBA

Promocja NBA! Tylko dla nowych graczy BETFAN ma specjalną okazję – możliwość zgarnięcia 200 zł, jeśli Kevin Durant zdobędzie przynajmniej 10 punktów w meczu Boston Celtics – Phoenix Suns!

Zgarnij 200 zł za min. 10 punktów Duranta w meczu z Boston Celtics!

200 zł za min. 10 punktów Duranta z Celtics - promocja NBA

Kevin Durant to uznana gwiazda na parkietach NBA. Amerykanin już od wielu sezonów zachwyca swoją grą i mimo upływu lat nadal pozostaje w topowej formie. Polski, legalny bukmacher BETFAN docenia Duranta i oferuje specjalną promocję dla wszystkich nowych graczy, którzy zarejestrują się z kodem SPORTBETFAN! Do zgarnięcia jest aż 200 zł! Wystarczy, że Kevin Durant w meczu z Boston Celtics rzuci przynajmniej 10 punktów. Pewniaczek? Oczywiście, że tak! Wystarczy spojrzeć na ostatnie indywidualne wyniki KD – 37 punktów z Cleveland, 45 punktów w poprzednim meczu z Celtics oraz 35 punktów z Raptors! Świetna oferta dla wszystkich, którzy nie mają jeszcze konta w BETFAN!

1. DOŁĄCZ I WPŁAĆ

• Otwórz konto z kodem SPORTBETFAN

• Wpłać dokładnie 20 zł

2. ZAGRAJ KUPON NA MECZ NBA

• Postaw swój pierwszy kupon SOLO lub AKO za dokładnie 20 zł i umieść na nim dowolne zdarzenie z oferty NBA (Łączny kurs kuponu musi wynieść minimum 2.00 i kupon musi zostać rozliczony do 15.03, godz. 09:00)

3 ZAGRAJ ZA FREEBET

• Jeśli Kevin Durant zdobędzie min. 10 punktów, w ciągu 48 godzin od zakończenia meczu otrzymasz freebet 200 zł

• Freebetem grasz jak chcesz!

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!