Pobierz aplikację betfan na telefon
200 zł za celny strzał Lewego: promocja Polska – Estonia

Promocja bukmacherska na mecz Polska – Estonia! Tylko dla nowych graczy BETFAN ma specjalną okazję – możliwość zgarnięcia 200 zł, jeśli Robert Lewandowski odda celny strzał w meczu Polski z Estonią!

Zgarnij 200 zł za celny strzał Lewandowskiego w meczu z Estonią!

200 zł za celny strzał Lewego: promocja Polska - Estonia

21 marca 2024 roku to bardzo ważna data w kalendarzu kibica piłkarskiego! Reprezentacja Polski zagra właśnie wtedy z Estonią w półfinale baraży Euro 2024. Musimy wygrać dwa mecze, jeżeli chcemy awansować na tą prestiżową imprezę. Stawka i emocja z pewnością będą ogromne. W czwartek musimy zrobić pierwszy krok i pewnie pokonać Estonię! Robert Lewandowski prezentuje się świetnie w ostatnich meczach Barcelony. Miejmy nadzieję, że nasz najlepszy napastnik przełoży również formę na zmagania reprezentacyjne. BETFAN oferuje świetną promocję na start! Możesz zgarnąć 200 zł, jeżeli zarejestrujesz się z kodem SPORTBETFAN, a Lewy odda celny strzał w meczu z Estonią. Sprawdź szczegóły ->

1. DOŁĄCZ I WPŁAĆ

• Otwórz konto z kodem SPORTBETFAN

• Wpłać dokładnie 20 zł

2. ZAGRAJ KUPON NA POLSKA – ESTONIA

• Postaw swój pierwszy kupon SOLO lub AKO za dokładnie 20 zł i umieść na nim dowolne zdarzenie z oferty Polska – Estonia (Łączny kurs kuponu musi wynieść minimum 2.00 i kupon musi zostać rozliczony do 21.03, godz. 23:59)

3 ZAGRAJ ZA FREEBET

• Jeśli Lewy odda celny strzał w starciu z Estonią, w ciągu 48 godzin od zakończenia meczu otrzymasz freebet 200 zł

• Freebetem grasz jak chcesz!

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!