Znicz Pruszków – GKS Katowice: Typy, kursy, zapowiedź 21.08

Adrian Krawczyk

20 sierpnia 2023

Znicz Pruszków - GKS Katowice: Typy, kursy, zapowiedź 21.08
W poniedziałek zamkniemy zmagania Fortuna 1 Ligi. W ostatnim spotkaniu 5 kolejki zmierzy się Znicz Pruszków z GKS-em Katowice. Obie ekipy po 4 spotkaniach zgromadziły tę samą liczbę 7 punktów i plasują się w ligowej tabeli obok siebie. Mecz będzie o tyle ważny, że utrata punktów przez którąś z ekip wiąże się z utratą czołowych miejsc. Bukmacherzy nieco większe szanse na zwycięstwo dają beniaminkowi, czyli drużynie Znicza Pruszków, ale czy wygrają oni spotkanie z GKS-em Katowice? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Znicz Pruszków – GKS Katowice.

Znicz Pruszków – GKS Katowice typy bukmacherskie

Znicz Pruszków pomimo, że jest beniaminkiem Fortuna 1 Ligi przegrał jak do tej pory zaledwie jedno spotkanie. Miało ono miejsce w ubiegłej kolejce z Lechią Gdańsk. W pozostałych dwóch spotkaniach wygrywał oraz zanotował jeden remis. Z pewnością takie otwarcie drużyny z Pruszkowa jest dla nich rewelacją, a byłoby jeszcze lepsze gdyby ograli GKS Katowice. Drużyna z Katowic podobnie jak swój oponent przegrała tylko z Miedzią Legnica oraz zanotowała 2 zwycięstwa i jeden remis. Wskazanie zwycięzcy tego spotkania nie będzie łatwe, więc ja wybierając typy skupiłem się na golach w tym meczu. Nie spodziewam się w nim zbyt wielu bramek i typuję poniżej 2.5 bramki. Znicz ma średnio 1 gola strzelonego na mecz i spodziewam się, że i tutaj będzie dość zamknięte spotkanie.

1.79

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Znicz Pruszków - GKS Katowice kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Znicz Pruszków - GKS Katowice wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna GKS-u Katowice (kurs 2.64). Minimalnie mniejsze szanse natomiast ma drużyna Znicza Pruszków, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.72. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu to może liczyć na kurs 3.30. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.99, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie minimalnie niższym, bo 1.79.

Znicz Pruszków - GKS Katowice GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Poniedziałkowy mecz pomiędzy Zniczem Pruszków, a GKS-em Katowice w ramach 5 kolejki polskiej 1 Ligi, odbędzie się 21 sierpnia o 18:00 na Stadionie MZOS Znicz w Pruszkowie. Spotkana nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.
  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy