Znicz Pruszków – Arka Gdynia: Typy, kursy, zakłady 24.04

Adrian Krawczyk

24 kwietnia 2024

Arka Gdynia

W środę wicelider Fortuna 1 Liga, czyli Arka Gdynia podejmie Znicz Pruszków. Arka jeżeli znów zdobędzie 3 punkty to będzie już bardzo blisko powrotu do polskiej Ekstraklasy, albowiem ich przewaga w tabeli nad trzecim zespołem jest znaczna. Znicz natomiast musi uważać na strefę spadkową, więc to też dla nich ważne spotkanie. Czy będą tutaj w stanie wywalczyć punkty? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Znicz Pruszków – Arka Gdynia.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Znicz Pruszków – Arka Gdynia?
  2. Zapowiedź meczu Znicz Pruszków – Arka Gdynia
  3. Jakie są kursy na mecz Znicz Pruszków – Arka Gdynia?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Znicz Pruszków – Arka Gdynia?

Znicz Pruszków – Arka Gdynia typy bukmacherskie

1.74

WYGRANA ARKI

betfan

Znicz Pruszków na ten moment plasuje się na 13. pozycji, jednak ma tylko 3 punkty przewagi nad strefą spadkową. Z pewnością ich forma z początku sezonu zdecydowanie uleciała i teraz będą musieli bronić się zapewne do samego końca przed spadkiem. Arka Gdynia natomiast ma już 9 punktów przewagi nad 3 ekipą w Fortuna 1 Liga i jeżeli dzisiaj wygrają za 3 punkty to niewątpliwie awans będzie bardzo blisko. Znicz przegrał ostatnio u siebie z Wisłą, która nie jest w najlepszej formie. Biorąc pod uwagę dobrą formę Arki to spodziewam się, że poradzą sobie oni w Pruszkowie, dlatego typuję ich wygraną.

 

Znicz Pruszków - Arka Gdynia kursy bukmacherskie

  • Wygrana Znicz Pruszków – 4.50
  • Remis – 3.65
  • Wygrana Arka Gdynia – 1.74
  • Powyżej 2.5 goli – 1.86
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.82

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Znicz Pruszków - Arka Gdynia wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Arki Gdynia (kurs 1.74). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - Znicz Pruszków, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 4.50. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Znicz Pruszków - Arka Gdynia to może liczyć na kurs 3.65. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.86, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 1.88.

Znicz Pruszków - Arka Gdynia GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Środowy mecz pomiędzy Zniczem Pruszków, a Arką Gdynia w ramach 29. kolejki polskiej Fortuna 1. Ligi, odbędzie się 24. kwietnia o 18:00 na Stadionie MZOS Znicz w Pruszkowie. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.

  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbowałem swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie tylko co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy