Pobierz aplikację betfan na telefon
Zagłębie Sosnowiec – Puszcza Niepołomice: typy, kursy, zapowiedź 02.04 | I Liga
O godzinie 15:00 w niedziele gospodarze walczący o utrzymanie w 1. lidze, a goście o awans do Ekstraklasy.  . Zapraszamy na zapowiedz meczu i typy Zagłębie Sosnowiec – Puszcza Niepołomice.

Zagłębie Sosnowiec – Puszcza Niepołomice: Zapowiedź

Puszcza Niepołomice jeszcze przed tą kolejką miała jeden mecz więcej do rozegrania. Jeżeli wygra tym razem to już wyprzedzi Arkę Gdynia i da sobie szanse na walkę o bezpośredni awans do Ekstraklasy. Zagłębie Sosnowiec ma tylko 3 punkty przewagi nad strefą spadkową, ale mają ten komfort, że ta przewaga się nie zmniejszy nawet jeśli zawodnicy Zagłębia przegrają to spotkanie.

Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice: Typy bukmacherskie, kursy

Zagłębie Sosnowiec zdobył tylko jeden punkt w ostatnich trzech spotkaniach i czeka już ponad miesiąc na wygraną. Puszcza Niepołomice za to od trzech spotkań nie przegrała żadnego meczu, zdobywając 5 punktów. W rundzie jesiennej między tymi drużynami w Niepołomicach padł remis 0:0.

1.58

PUSZCZA LUB REMIS

betfan

 

Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice: Transmisja, gdzie obejrzeć?

Sobotni mecz między Zagłębiem Sosnowiec, a Puszczą Niepołomice w ramach 25. kolejki 1. ligi odbędzie się 2 kwietnia na ArcelorMittal Park w Sosnowcu. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale platformie Polsat BoxGo.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!