Pobierz aplikację betfan na telefon
Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok. Typy, kursy, zapowiedź 04.09
Starcie Zagłębia Lubin z Jagiellonią Białystok, otworzy niedzielne zmagania w 8. kolejce Ekstraklasy. Obie drużyny słabo weszły w sezon, a ich kibice mają ogromna nadzieje na powrót do czołówki. Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Ekstraklasa: Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok (04.09, 12:30) – zapowiedź meczu

Zagłębie Lubin przeciętnie wszedł w nowy sezon Ekstraklasy, podobnie jak Jagiellonia Białystok. Obie drużyny mają na swoim koncie po osiem punktów. Miedziowi niedawno pokonali Miedź Legnica, ale przegrali z Radomiakiem i Pogonią, Jagiellonia Białystok za to zremisowała z Rakowem Częstochowa i Górnikiem Zabrze oraz również wygrała z Miedzią.

Ekstraklasa: Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok (04.09, 12:30) - typy i przewidywane składy

Typy Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok

Zagłębie Lubin i Jagiellonia Białystok prezentują podobną dyspozycję. Podopieczni Piotra Stolarczyka wydają się być jednak nieco lepszym zespołem. Nie grają źle, ale często brakuje im finalizacji akcji. Stawiam mimo to na wygraną Dumy Podlasia.

3.30

WYGRANA JAGIELLONII

betfan

Przewidywane składy

  • Zagłębie Lubin: Bieszczad - Giorbelidze, Jach, Kopacz, Woźniak - Poletanovic, Makowski, Chodyna, Łakomy, Gaprindashvili - Adamski
  • Jagiellonia Białystok: Alomerovic - Tiru, Skrzypczak, Puerto - Prikryl, Romanczuk, Nene, Łaski - Gual, Imaz - Bida

Ekstraklasa: Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok (04.09, 12:30) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Zagłębia Lubin z Jagiellonią Białystok odbędzie się 4 września o 12:30. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport i Canal+ Sport 3.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!