Pobierz aplikację betfan na telefon
Wolves – Bournemouth: Typy, kursy, zapowiedź 18.02 Premier League
Sporo dzieje się w obecnym sezonie Premier League, a do samego końca zostało już tylko piętnaście kolejek. Wolves w jednym z ośmiu spotkań tego dnia, w ramach 24. kolejki, zmierzy się z Bournemouth. Goście kompletnie sobie nie radzą w wyjazdowych starciach i aktualna seria bez wygranego meczu wyjazdowego wynosi dziewięć. Czy w tym pojedynku będą w stanie zgarnąć chociażby punkt? Zapraszam na zapowiedź spotkania Wolves – Bournemouth.

Wolves – Bournemouth: zapowiedź meczu

Wolves jeszcze do niedawna był w strefie spadkowej i ich przyszłość nie malowała się w kolorowych barwach. Co ważne, od powrotu ligi, wygrali sporo spotkań, między innymi niedawno z Liverpoolem. Ich utrzymanie stało się w tym momencie bardzo realne, ale wciąż nie mogą czuć się bezpiecznie, Na pewno nie może bezpiecznie się czuć ich rywal, Boutnemouth, który mając pięć punktów mniej, zajmuje przedostatnią lokatę w tabeli. Ostatnie ligowe zwycięstwo odnieśli dopiero w 12 listopada ubiegłego roku.

Wolves - Bournemouth: typy

Typy Wolves - Bournemouth

Dość wyraźnym faworytem tego meczu jest ekipa Wolverhampton i jest to jak najbardziej prawidłowe, porównując chociażby ostatnie wyniki obu ekip. W ich pierwszym starciu tego sezonu mecz był bardzo zdominowany przez wilki lecz ostatecznie nie udało im się znaleźć drogi do bramki, a sam mecz zakończył się wynikiem 0:0. Tym razem myślę, że na swoim boisku powinni sobie poradzić, dlatego stawiam wygraną gospodarzy

1.67

WOLVERHAMPTON

WYGRA

betfan

Wolves - Bournemouth: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Wolves z Bournemouth w ramach 24. kolejki Premier League, odbędzie się 18 lutego o 16:00 na Molineux Stadium w Wolverhapmton. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na platformie Viaplay.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!