Wisła Płock – Raków Częstochowa: Typy, kursy, zapowiedź 21.05. Ekstraklasa

Bartłomiej Cichecki

21 maja 2023

Wisła Płock - Raków Częstochowa: Typy, kursy, zapowiedź 21.05. Ekstraklasa

Emocje w niektórych klubach przed końcem sezonu sięgają zenitu. Nieoczekiwanie okazuje się, że Wisła Płock ma szanse spaść z Ekstraklasy. Przegrali bardzo ważny dla siebie mecz ze Śląskiem Wrocław więc naturalnie oznaczało to włączenie się do „walki o spadek”. Naprzeciw stanie mistrz Polski. Nowy mistrz jesienią pokonał Wisłę Płock aż (7:1). Czy znów obejrzymy mecz rodem z hokeja? Zapraszam zapowiedź i typy do meczu Wisła Płock – Raków. 

Wisła Płock – Raków Częstochowa – zapowiedź meczu

Goście na ten moment są najskuteczniej broniącym zespołem ligi oraz najskuteczniejszym zespołem pod bramką rywala. Na ten wynik potrzeba było strzelić 60 goli oraz stracić zaledwie 22. 

Raków Częstochowa zawsze gdy przyjeżdża do Płocka strzela minimum dwie bramki. Defensywa Wisły jest jedną z najgorszych w lidze. Natomiast szesnasta porażka w lidze w niedziele będzie jak najbardziej uprawiać Wisłę do spadku z ligi. Przed tą kolejką więcej porażek do Wisły miały tylko Miedz oraz Lechia Gdańsk.

Wisła Płock na dwa mecze do końca rozgrywek znajduje się tuż nad strefą spadkową. Wygrana Śląska Wrocław zepchnie ich do strefy spadkowej. Gospodarze potrzebują co najmniej nie przegrać, a to akurat w meczach domowych im wychodzi. 

 
 
 

Wisła Płock - Raków Częstochowa - Typy

Uważam, że poziom koncentracji na stylu wykonywanych zagrań wśród piłkarzy Rakowa drastycznie spadł, gdy już oficjalnie mogli się cieszyć z tytułu. Postawię, że obie strzelą gola. Wisła gra o życie z będącym na wakacjach Rakowem. Poza tym Raków klasą samą w sobie zapewne coś strzeli i tak przeciwko tak słabemu zespołowi Marka Saganowskiego. 

1.79

OBIE STRZELĄ GOLA

betfan

 

Wisła Płock - Raków Częstochowa - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Niedzielny mecz Ekstraklasy Wisła Płock kontra Raków Częstochowa odbędzie się 21. maja na Stadionie Miejskim w Płocku. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Canal+ Online.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 
 
 
 
 

Autor tekstu

Najnowsze wpisy