Pobierz aplikację betfan na telefon
Werder Brema – Wolfsburg: Typy, kursy, zapowiedź | 28.01 Bundesliga
Długo przyszło nam czekać za powrotem Bundesligi, ale przed nami już trzecia kolejka w przeciągu dwóch tygodni. Werder Brema w jednym z sześciu meczów tego dnia, w ramach 18. kolejki Wolfsburg. To co prezentują goście od dwóch spotkań to kompletne zaskoczenie i ogromna przewaga nad rywalami. Czy będą w stanie ponownie w taki sposób zainkasować komplet punktów z tak słabo dysponowanym rywalem?   Zapraszam na zapowiedź meczu Werder Brema – Wolfsburg.

Werder Brema – Wolfsburg – zapowiedź meczu

Gospodarze stracili w dwóch poprzednich spotkaniach aż dziewięć goli, co stawia ich w bardzo złym świetle. Póki co mają bezpieczną 11. lokatę w tabeli, ale jeśli się szybko nie podniosą, mogą na koniec sezonu mieć problem z utrzymaniem. Po drugiej stronie staje drużyna w niesamowitej formie. Nie stracili bowiem ani jednego gola w dwóch poprzednich meczach, a co więcej sami strzelili aż 11. Bardzo świetnie przepracowali okres przerwy i przenoszą to na wyniki. Spokojnie z taką formą mogą myśleć o pucharach w przyszłym sezonie.

Werder Brema - Wolfsburg - typ

Wolfsburg pokazał świetną ofensywną piłkę, przy okazji nie tracąc gola i pokazując równie świetną defensywę. W tym spotkaniu mimo formy nie są wyraźnym faworytem, a na cztery z pięciu poprzednich starć obie drużyny strzelały gole. Myślę, że to czas by goście stracili gola, ale na pewno sami trafią chociażby raz. Stawiam, że obie ekipy przynajmniej raz znajdą drogę do bramki.

1.60

OBIE STRZELĄ

betfan

Werder Brema - Wolfsburg - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Bundesligi w ramach 18. kolejki pomiędzy Werder Brema, a Wolfsburg odbędzie się 28 stycznia o 15:30 na Weserstadion w Brema. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!