Wenezuela – Ekwador: Typy, kurs, zapowiedź | 16.11 El. Mistrzostwa Świata

Wojciech Sikora

15 listopada 2023

Wenezuela
W tym tygodniu wracają do nas emocje związane z reprezentacjami. Przed nami szereg spotkań na całym świecie i również w Ameryce Południowej. Wenezuela, w jednym z trzech starć tej nocy, zmierzy się na swoim boisku przeciwko Ekwador. Sporym zaskoczeniem jest postawa gospodarzy w obecnych eliminacjach, jednak z pewnością zasłużyli na zdobyte dotychczas punkty. Czy dziś dopiszą kolejne? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Wenezuela – Ekwador.

Wenezuela – Ekwador: typy bukmacherskie

Tylko Kolumbia była w stanie ograć póki co Wenezuelę, która była w stanie zremisować nawet z Brazylią. Komplet punktów zgarnęli z Paragwajem i Chile. Tym samym zajmują obecnie wysokie 4. miejsce i są na dobrej drodze, by znaleźć się w głównej imprezie Mistrzostw Świata. Przed nimi kolejne ciężkie wyzwanie, jakim jest nieobliczalna reprezentacja Ekwadoru. Oni również przegrali tylko raz, jednak za sprawą odjęcia trzech punktów, są  dopiero na 6. miejscu.
Obie drużyny znakomicie radzą sobie w obronie, przez co łącznie stracili pięć bramek. Dotychczas tylko dwa razy, z poprzednich pięciu padało więcej niż dwa gole. W tym pojedynku nie można się więc spodziewać zbyt wielu trafień, dlatego typuję poniżej 2.5 gola. Jeżeli nie masz jeszcze konta w BETFAN to sprawdź nasz kod promocyjny

1.55

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Wenezuela - Ekwador: kursy bukmacherskie

Ekwador wyjdzie w tym meczu na boisku jako minimalny faworyt i kurs na ich wygraną wynosi obecnie 2.40. W przypadku zwycięstwa reprezentacji Wenezueli, przelicznik jest nieco wyższy i na ten moment to 3.10. Podział punktów to szansa na mnożnik pomnożenie stawki przez 3.05.

Wenezuela - Ekwador: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz pomiędzy reprezentacjami Wenezueli a Ekwadorem, w ramach 5. kolejki eliminacji do Mistrzostw Świata, odbędzie się 16 listopada o 23:00 na Estadio Mnumental de Maturin w Maturin. Spotkanie będzie transmitowane na  kanele Eleven Sports 2 z polskim komentarzem.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy