Pobierz aplikację betfan na telefon
Węgry – Serbia: Typy, kursy, zapowiedź | 14.10 el. EURO 2024
Wchodzimy w trzeci dzień eliminacji do Mistrzostw Europy 2024, gdzie znów czeka nas sporo emocjonujących spotkań. Węgry, w jednym z siedmiu starć tego dnia, zmierzy się na swoim boisku przeciwko Serbii. Obie drużyny aspirują do wygrania grupy G i mają na ten moment po 10 punktów. Ten mecz może okazać się naprawdę dobrym widowiskiem, ale kto zakończy go lepiej? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Węgry – Serbia.

Węgry – Serbia: Typy bukmacherskie

Od początku eliminacji Węgry pokazują wysoki poziom, co przełożyło się na trzy zwycięstwa i jeden remis. Dzięki temu mają 10 punktów, tak samo jak ich dzisiejszy rywal. Jednakże gospodarze rozegrali jeden mecz mniej i dziś mają szansę na poprawę swojej sytuacji, a także odskoczenie od Serbii.
Goście nie przegrali żadnego meczu wyjazdowego od ostatnich pięciu spotkań, co na pewno może ich napawać optymizmem przed dzisiejszym starciem. Węgrzy to jednak bardziej wymagająca drużyna, która świetnie broni i niewiele traci bramek. Liczę dziś na spore szachy i typuje w tym pojedynku poniżej 2.5 gola.

1.68

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Węgry - Serbia: Kursy bukmacherskie

Ciężko bukmacherom wytypować tutaj zdecydowanego faworyta, co przekłada się na kurs Węgrów wynoszący 2.61. Niemal identyczny, choć lekko wyższy mnożnik, BETFAN oferuje na Serbię, a wynosi on 2.74. Podział punktów to szansa na przelicznik w okolicach 3.20.

Węgry - Serbia: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Węgrami a Serbią, w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy, odbędzie się 14 października o 20:45 na stadionie Puskas Arena w Budapeszcie . Mecz będzie emitowany przez stację Polsat Sport Premium 1 z polskim komentarzem.
  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!