Pobierz aplikację betfan na telefon
Warta Poznań – ŁKS Łódź: Typy, kursy, zakłady 11.03 | Ekstraklasa

Kończącym spotkaniem 24. kolejkę polskiej Ekstraklasy będzie mecz, w którym Warta Poznań zmierzy się na własnym obiekcie z ŁKS-em Łódź. Z pewnością nie będzie to spotkanie na super wysokim poziomie, jednak jakim wynikiem ono może się zakończyć? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Warta Poznań – ŁKS Łódź.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Warta Poznań – ŁKS Łódź?
  2. Zapowiedź meczu Warta Poznań – ŁKS Łódź
  3. Jakie są kursy na mecz Warta Poznań – ŁKS Łódź?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Warta Poznań – ŁKS Łódź?

Warta Poznań – ŁKS Łódź typy bukmacherskie

1.76

BTTS – NIE

betfan

Warta Poznań w tym sezonie choć nie gra najlepiej to można ją zaliczyć do całkiem solidnych drużyn. Wydaje się, że powinni się spokojnie utrzymać, jednak do końca muszą zachować przyzwoity poziom, aby nie mieć kłopotów w końcówce sezonu. ŁKS Łódź natomiast zapewne spadnie z polskiej Ekstraklasy, albowiem tracą oni już 9 punktów do miejsca dającego utrzymanie. Wydaje się, że nie ma już dla nich ratunku. Warta zagra u siebie i choć jest zespołem lepszym to niekoniecznie to spotkanie musi wygrać. Ja typuję, że obie drużyny nie strzelą gola po kursie 1.76.

 

Warta Poznań - ŁKS Łódź kursy bukmacherskie

  • Wygrana Warta Poznań – 1.96
  • Remis – 3.35
  • Wygrana ŁKS Łódź – 3.85
  • Powyżej 2.5 goli – 2.15
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.95

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Warta Poznań - ŁKS Łódź wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Warty Poznań (kurs 1.96). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - ŁKS Łódź, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.85. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Warta Poznań - ŁKS Łódź to może liczyć na kurs 3.35. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.15, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.65.

Warta Poznań - ŁKS Łódź GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Poniedziałkowy mecz pomiędzy Wartą Poznań, a ŁKS-em Łódź w ramach 24. kolejki polskiej Ekstraklasy, odbędzie się 11 marca o 19:00 na Stadonie Respect Energy w Grodzisku Wielkopolskim. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Warta Poznań - ŁKS Łódź przeprowadzi telewizja Canal+Sport.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!