Walia – Chorwacja: Typy, kursy, zapowiedź | 15.10 el. EURO 2024

Wojciech Sikora

14 października 2023

Walia

Kolejny dzień zmagań, w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2024. Przed nami szereg spotkań, które mogą zaważyć o awansie niektórych reprezentacji. Walia, w jednym z aż dziewięciu spotkań tego dnia, zmierzy się na swoim przeciwko Chorwacji. Bardzo ciasno jest w tabeli grupy D, gdzie chętnych na udział w EURO jest czterech, a miejsca tylko dwa. To starcie może nam wiele powiedzieć, ale kto okaże się w nim lepszy? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Walia – Chorwacja.

Walia – Chorwacja: Typy bukmacherskie

Walia miewała bardzo ciężkie momenty w trakcie tych eliminacji, zwłaszcza gdy przegrywali z Armenią u siebie 2:4, czy z Turcją 0:2. Ostatnio jednak ich gra znacznie się poprawiła, a za sobą mają remis i Koreą, czy wygraną z Gibraltarem, w meczach towarzyskich, ale także bardzo ważną wygraną z Łotwą. Wciąż więc liczą się w kontekście o awans, choć mają tylko siedem punktów. Chorwacja dziś wyjdzie na boisko z dorobkiem 10, choć wcale nie będą mieli tutaj łatwo, zwłaszcza, że kilka dni temu przegrali na swoim terenie z Turcją 0:1.

 

 

Pierwszy mecz tych drużyn był mocno zdominowany przez Chorwację, choć sam mecze zakończył się jedynie remisem 1:1. W tym meczu to Walia będzie grała przy wsparciu kibiców, choć ich forma na pewno nie jest przekonująca. Spodziewam się sporej walki z obu stron i wielu akcji ofensywnych, które zakończą się przynajmniej dwoma trafieniami.

1.42

POWYŻEJ 1.5 GOLA

betfan

Walia - Chorwacja: Kursy bukmacherskie

Ciężko bukmacherom wytypować tutaj zdecydowanego faworyta, co przekłada się na kurs Walii wynoszący 3.95. Minimalnym faworytem tego pojedynku jest więc Chorwacja, na którą BETFAN oferuje mnożnik 1.95.. Podział punktów to szansa na przelicznik w okolicach 3.40.

Walia - Chorwacja: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Walią a Chorwacją, w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy, odbędzie się 15 października o 20:45 na stadionie Cardiff City Stadium w Cardiff. Mecz będzie emitowany przez stację Polsat Sport Premium 3 z polskim komentarzem.

  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy