Pobierz aplikację betfan na telefon
van Barneveld – Luke Littler: Typy, kursy, zapowiedź 30.12 | PDC MŚ 2024
Rewelacja tegorocznych Mistrzostw Świata w darcie Luke Littler podejmie w 1/8 finału byłego Mistrza Świata – Holendra Raymonda van Barnevelda. Dla Barniego ta runda to i tak już duży sukces, a w meczu z Williamsem miał sporo szczęścia, albowiem tam Walijczyk mocno pudłował na podwójnych – gdyby nie to to właśnie Williams mógł zmierzyć się z Littlerem. Anglik natomiast jest rewelacją mistrzostw i czy tutaj również wygra kolejny mecz? Zapraszamy na zapowiedź oraz na typy na van Barneveld – Luke Littler.
 
Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz van Barneveld – Luke Littler?
  2. Zapowiedź spotkania van Barneveld – Luke Littler
  3. Jakie są kursy na van Barneveld – Luke Littler?
  4. Gdzie obejrzeć mecz van Barneveld – Luke Littler?

van Barneveld – Luke Littler typy bukmacherskie

1.72

WYGRANA LITTLERA

Z HANDICAPEM -1.5 SETA

betfan

Luke Littler, bo to od niego rozpoczniemy naszą analizę jest rewelacją tegorocznych Mistrzostw Świata PDC w darcie. Anglik ma zaledwie 16 lat, a już pokazuje, że potrafi rywalizować z najlepszymi. Littler jak do tej pory nie miał żadnych problemów w 3 rozegranych spotkaniach. Stracił zaledwie 2 sety – jednego z Gildingiem oraz 1 z Campbellem. Z Kistem natomiast zagrał najlepszy mecz ze średnią 106 – później było nieco gorzej, ale rywale nie stawiali także oporu. Raymond Van Barneveld gra natomiast na niższych średnich, choć z Szagańskim miał 99,81. Z Williamsem natomiast było znacznie gorzej i miał wiele szczęścia, że ograł Walijczyka, albowiem ten na potęgę pudłował na podwójnych. Holender zagrał tam średnio na 89,16 i przy takiej grze moim zdaniem Littler po prostu go zmiażdży. Ciekawie prezentuje się typ na 4:0 dla Littlera, ale ja wybiorę nieco bezpieczniejszą opcję i typuję wygraną Littlera z handicapem -1.5 seta po kursie 1.72.

van Barneveld – Luke Littler kursy bukmacherskie

  • Wygrana van Barneveld – 2.80
  • Wygrana Luke Littler – 1.40

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie van Barneveld – Luke Littler wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim Anglik Luke Littler (kurs 1.40). Mniejsze szanse natomiast ma natomiast zawodnik z Holandii – Raymond van Barneveld, na którego mnożnik został wyceniony na poziomie 2.80.

van Barneveld – Luke Littler GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotnie spotkanie Mistrzostwa Świata w darcie 2024 pomiędzy Raymondem van Barneveldem, a Luke Littlerem w ramach 1/8 finału, odbędzie się 30 grudnia o 21:55. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu van Barneveld – Luke Littler przeprowadzi platforma streamingowa Viaplay.

  • Relację można także śledzić na Betfan.pl względem zmieniających się kursów bukmacherskich.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!