Vakifbank – KS DevelopRes Rzeszów: typy, kursy, zakłady 08.02 | Liga Mistrzyń

Wojciech Sikora

08 lutego 2024

KS Rzeszów Rysice

Siatkarki z Rzeszowa miały sporą szansą na nawiązanie walki w dwumeczu z Vakifbank, właśnie na swoim terenie. Tam niestety nie poradziły sobie kompletnie i po trzech setach zeszły z parkietu po sromotnej porażce. Teraz udadzą się do Turcji, walczyć o honor. Ciężko jednak spodziewać się tutaj chociażby wygranego seta, a co dopiero odwrócenia losów dwumeczu. Jak wypadną na terenie rywalek?  Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Vakifbank – KS DevelopRes Rzeszów.  

Vakifbank - KS DevelopRes Rzeszów: typy, kursy, zakłady 08.02 | Liga Mistrzyń

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Vakifbank – KS DevelopRes Rzeszów?
  2. Zapowiedź meczu Vakifbank – KS DevelopRes Rzeszów.
  3. Jakie są kursy na mecz Vakifbank – KS DevelopRes Rzeszów?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Vakifbank – KS DevelopRes Rzeszów?

Vakifbank – KS DevelopRes Rzeszów: zapowiedź 

W grupach czteroosobowych awans mogły zapewnić sobie jedynie dwie drużyny. Jednak spośród pięciu grup dodatkowo z najlepszym wynikiem wychodziła jeszcze jedna ekipa. Tą właśnie okazała się nasza drużyna z Rzeszowa. Panie jako jedyne kończyły na trzecim miejscu, z dorobkiem dziewięciu punktów. Ich piękna przygoda może zakończyć się już dziś, ponieważ po pierwszym starciu w dwumeczu mają wynik 0:3.

1.53

POWYŻEJ 131.5 PUNKTÓW

betfan

Jedyny wynik jaki może dać nadzieje, to 3:0 dla polskiej ekipy. To jednak jest niemalże niemożliwe, tym bardziej że Vakifbank zagra na swoim, ciężkim terenie ze wsparciem kibiców. Sporą szansą może być ilość zmian, jakie zostaną wprowadzone po stronie gospodarzy, to może przełożyć się na bardziej pozytywny wynik, aniżeli ostatnio. Moim zdaniem mecz może wyjść poza cztery sety, dlatego typuję co najmniej 132 punkty w całym starciu. 

 

Vakifbank - KS DevelopRes Rzeszów: kursy bukmacherskie

  • Wygrana  Vakifbank - 1.06
  • Wygrana KS Rzeszów - 7.30
  • Powyżej 3.5 seta - 1.84

W tym zestawianiu eksperci znacznie wyżej typują Vakifbank, przez co kurs na ich wygraną jest o wiele niższy i wynosi obecnie 1.06. W przypadku zaskoczenia gości, przelicznik jest nieco bardziej okazały, bowiem wynosi 7.30. Sam mecz może się jednak nie skończyć w trzech partiach, dlatego warto zerknąć na typ powyżej 3.5 seta z mnożnikiem 1.84.

Vakifbank - KS DevelopRes Rzeszów: transmisja 

Mecz Vakifbank a KS DevelopRes Rzeszów, w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzyń edycji 2023/2024, zostanie rozegrany 8 lutego o godzinie 17:30 w Stambule. Transmisja z tego starcia na kanale Polsat Sport i na platformie Polsat Box Go. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy