Pobierz aplikację betfan na telefon
NBA: W nocy tylko 2 mecze. Zagrają zwycięzcy konferencji z sezonu zasadniczego
Oto typy NBA Playoffs na dzisiejszą noc, czyli 24/25 kwietnia. Przed nami drugie spotkania pierwszej rundy Playoffs. Szesnaście najlepszych drużyn staje do walki o mistrzostwo NBA. Z tej okazji codziennie będziemy dostarczać nasze proponowane typy na mecze w fazie NBA Playoffs. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia z NBA.

TYPY NBA: 24/25 kwietnia

W piąty dzień NBA Play-off zobaczymy ostatnie, drugie spotkania pierwszej rundy Playoffs. Wiemy już, że wszystkie pierwsze mecze wygrali gospodarze i mamy także pierwsze wyrównanie stanu serii i to w dwóch rywalizacjach. Najbliższej nocy zagrają zwycięzcy sezonu zasadniczego. Boston Celtics w pierwszym spotkaniu rozniósł Miami Heat. Wydaje się, że bez Jimmy’ego Butlera Heat czeka sweap w tej serii. Na zachodzie Oklahoma City Thunder zmierzy się z New Orleans Pelicans. Pierwsze spotkanie było bardziej wyrównane, niż wszyscy się spodziewali.

Boston Celitcs – Miami Heat (godz. 01:00, 25.04) [1:0]

1.68

CELTICS PONAD 107.5 PUNKTÓW

betfan

  Gospodarze w pierwszym spotkaniu wygrali dwudziestoma punktami. Miami Heat w pierwszym meczu Play-In stracili Jimmy’ego Butlera, a bez niego nie mają co liczyć na nawiązanie rywalizacji w tej serii. Wiadomo też, że na 99,9% Butler nie wróci do dyspozycji w trakcie pierwszej rundy Playoffs. Celtics są ogromnym faworytem w tym spotkaniu, co widać także po kursach. Przy takich kursach uważam, że nie warto nawet grać handicapu, bo musiałby on być bardzo wysoki. Myślę, że najlepszym typem będzie liczba punktów gospodarzy.

Oklahoma City Thunder - New Orleans Pelicans (godz. 03:30, 25.04) [1:0]

1.76

PELICANS HC +8.5

betfan

  Mimo kontuzji Ziona Williamsona, New Orleans Pelicans nawiązali równorzędną walkę ze zwycięzcą sezonu zasadniczego na zachodzie. Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 94:92 dla Thunder. Gospodarze muszą przede wszystkim poprawić grę na tablicach. Jonas Valenciunas zebrał łącznie w meczu aż 20 piłek, a cała drużyna Pelicans zebrała aż 18 piłek w ataku, jeżeli Thunder chcieliby uniknąć niepotrzebnych nerwów to ich głównym celem powinno być zabezpieczenie swojej tablicy. W pierwszym spotkaniu nie zagrał Bismack Biyombo, a jest to jedyny zawodnik, który może powalczyć na zbiórce z Valenciunasem, także ciekawe czy trener Daigneault skorzysta z byłego zawodnika Charlotte Hornets.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!