Pobierz aplikację betfan na telefon
Typy NBA na noc (21.11-22.11) 76ers, Hawks, Suns, Lakers

Oto typy NBA na najbliższą noc. We wczorajszych typach udało się trafić 4/4! Dlatego też chcemy iść za ciosem. Trzeba jednak pamiętać, że NBA to wyrównana i emocjonująca liga, ale z dobrą analizą da się trafić fajny kupon. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia z NBA. Jeżeli nie masz jeszcze konta to sprawdź nasz BETFAN kod promocyjny

TYPY NBA: 21/22 listopada

Philadelphia 76ers – Cleveland Cavaliers (22.11, godz. 01:30)

1.71

CAVALIERS HC +8,5

betfan

 

  Cleveland Cavaliers w końcu się odbili i zaczęli grać na miarę swojego potencjału, z bilansu 4-6 po trzech wygranych wskoczyli na ósme miejsce w konferencji z bilansem 7-6. W ostatnim meczu pokonali nawet obecnych mistrzów, Denver Nuggets. Przed nimi ciężkie starcie z Philadelphią 76ers, która zajmuje drugie miejsce w Konferencji Wschodniej, a ostatnio rozgromili Brooklyn Nets dwudziestoma dwoma punktami.

 

Alanta Hawks - Indiana Pacers (22.11, godz. 01:30)

1.62

PACERS HC +5,5

betfan

 

  Atlanta Hawks po dwunastu meczach w tym sezonie jest typowym średniakiem. Mają bilans 6-6 po wygranych z gorszymi na papierze zespołami i porażkach z tymi "lepszymi". Przegrali ostatnie dwa spotkania u siebie i kibice "Jastrzębi" będą oczekiwali jeszcze bardziej zwycięstwa. Indiana Pacers to zespół na poziomie zbliżonym do Atlanty, z tą różnicą że mają wygraną więcej (7-5). Głównymi postaciami zespołów są Trae Young (Hawks) i Tyrese Haliburton (Pacers), którzy prowadzą w statystyce asyst na mecz i jako jedyni mają ich ponad 9.9 na mecz (odpowiednio 11.1 i 11.6 asysty na mecz).

 

Phoenix Suns - Portland Trailblazers (22.11, godz. 03:00)

1.65

DEVIN BOOKER MIN. 25 PUNKTÓW

ORAZ SUNS WYGRAJĄ

betfan

 

  Portland Trailblazers po oddaniu Damiana Lillarda skupią się zapewne na przebudowie organizacji co już można zaobserwować. Koszykarze z Oregonu mają serię siedmiu porażek z rzędu i w najbliższym spotkaniu niemal na pewno ta niechlubna seria zostanie przedłużona, bowiem Phoenix Suns to organizacja, która postawiła wszystko na jedną kartę i skład drużyny jest gotowy na wygrywanie tu i teraz. Na swoim parkiecie w Arizonie, gospodarze powinni odnieść pewne zwycięstwo.

 

Los Angeles Lakers - Utah Jazz (22.11, godz. 04:00)

1.54

LAKERS HC -4,5

betfan

 

  Los Angeles Lakers wracają na dobre tory. Wygrali 5 z sześciu ostatnich meczów i także nie powinni mieć problemu z "tankującymi" Utah Jazz. Ekipa z Salt Lake City wygrała 2x mniej meczów niż LA Lakers w ciągu tego pierwszego miesiąca sezonu. LeBron James występem w poprzednim meczu z Houston Rockets nawiązał do swoich najlepszych czasów, zapewniając "Jeziorowcom" jednopunktowe zwycięstwo. Dla Jazz będzie to pierwszy wyjazd od trzech spotkań.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!