Pobierz aplikację betfan na telefon
Typy NBA: Memphis Grizzlies – LA Clippers: typowanie, kursy, zapowiedź
Przed nami kolejna już noc z najlepszą ligą koszykówki, jaką jest NBA, a jak NBA to i typy NBA. W nocy z środy na czwartek odbędzie się mecz w samej czołówce tabeli Konferencji Zachodniej. Wicelider tej tabeli zmierzy się u siebie z drużyną, która walczy o trzecie miejsce, ale musi się też bronić przed spadkiem na miejsce 7-10. Zapraszamy na zapowiedź i typy NBA meczu Memphis Grizzlies – LA Clippers.

Memphis Grizzlies – LA Clippers: NBA zapowiedź meczu

Memphis Grizzlies są jedną z dwóch drużyn, które zapewniły już sobie udział w fazie Play-Off w bardzo wyrównanej Konferencji Zachodniej. Mają matematyczne szanse wyprzedzić jeszcze Denver Nuggets, ale Ci raczej nie wypuszczą już fotela lidera z rąk. Grizzlies przypilnują, aby Sacramento Kings ich na końcówce nie wyprzedzili i spokojnie będą czekać na przeciwnika z Play-In. LA Clippers są w tej samej konferencji na czwartej pozycji. Mają tyle samo wygranych (ale jeden mecz więcej zagrany), co trzecie Phoenix Suns, ale także tylko jedną wygraną nad strefa Play-In.

Typy NBA: Memphis Grizzlies - LA Clippers

Memphis są w dosyć bezpiecznej sytuacji, prawdopodobnie zakończą sezon regularny na drugim miejscu na zachodzie na kilka spotkań przed jego końcem. Pod dużą większą presją grają Los Angeles Clippers, którzy mogą wywalczyć trzecie miejsce, ale mogą też nawet skończyć realnie sezon na 11. miejscu i nie zagrać w ogóle w postseason. Nie mogą odpuścić żadnego spotkania na mecie sezonu.

1.81

LA CLIPPERS

Z HANDICAPEM +5,5

betfan

 

Memphis Grizzlies - LA Clippers: Gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Spotkanie pomiędzy Memphis Grizzlies, a Los Angeles Clippers rozpocznie się dwie godziny po północy o 02:00 w nocy z środy na czwartek 30 marca. Transmisja z tego starcia będzie dostępna w usłudze NBA League Pass oraz na stronie Internetowej NBA.com.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!