Typy dnia 29.10: Motor, Magdeburg, Borussia, Leverkusen
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 29 października. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

TYPY DNIA: 29 października

Motor Lublin – Odra Opole (29.10, 12:40)

Zespół Motoru przeszedł przez trudny okres przed przerwą na mecze reprezentacyjne, tracąc punkt za punktem. Jednak seria czterech kolejnych porażek w lidze została zakończona przed tygodniem, co stanowiło ogromną ulgę dla podopiecznych Gonsalo Feio. Beniaminek, w kluczowym starciu dla dolnej połowy tabeli, pokonał Chrobrego Głogów 1:0. To było pierwsze zwycięstwo od początku września, co z pewnością wywołało radość w drużynie. Oczywiście, jest jeszcze za wcześnie, aby stwierdzić, czy to był początek lepszej passy, czy też jednorazowy sukces. Jednak można śmiało powiedzieć, że zawodnicy Motoru przystąpią do niedzielnego starcia z Odrą w dobrych nastrojach i nie można wykluczyć, że powtórzą sukces sprzed tygodnia. Obstawiam, że Motor wygra mecz.

2.62

MOTOR

WYGRA

Magdeburg - Elversberg (29.10, 13:30)

Magdeburg powita dobrze prosperujacą ekipę beniaminka z Elversberg na MDCC-Arena w 2. Bundeslidze w sobotę (28 października). 6-meczowa passa bez porażki gości w ligowych rozgrywkach trwa do dnia dzisiejszego, i może zostać ona przerwana przez ekipę gospodarzy. W poprzednim spotkaniu, ekipa gospodarzy przegrała 2:1 z Hannoverem, a tydzień wcześniej wygrali z ekipą Braunschweig. Elversberg tymczasem wygrał ostatnio z Braunschweig 3:0, przegrywając tydzień wcześniej z Darmstadt w pucharze. Są aktualnie w bardzo dobrej formie, i mogą zaskoczyć drużynę gospodarzy. Od siedmiu spotkań, w każdym meczu strzelają minimum 1 bramkę, dlatego obstawiam, że w tym meczu obie ekipy zdołają zdobyć bramkę.

1.45

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund (29.10, 15:30)

Eintracht Frankfurt zmierzy się z Borussią Dortmund na Deutsche Bank Park w Bundeslidze w niedzielę (29 października). Gospodarze w swoim pierwszym meczu po przerwie reprezentacyjnej wygrali 3:1 z Hoffenheim dzięki bramkom Omara Marmousha, Ansgara Knauffa i Ellyesa Skhiriego w pierwszej połowie spotkania. W czwartek pokonali u siebie HJK 6-0 w Lidze Konferencyjnej UEFA Europa. Marmoush i Skhiri ponownie wpisali się na listę strzelców, a Eric Junior Dina Ebimbe zdobył bramkę. W międzyczasie Dortmund odniósł dwa zwycięstwa 1:0 w swoich dwóch meczach po przerwie międzynarodowej. Uderzenie Juliana Brandta w drugiej połowie pomogło im pokonać Werder Brema w Bundeslidze w zeszłym tygodniu. Zwycięstwo Felixa Nmecha w 45. minucie w Lidze Mistrzów UEFA pomogło im wygrać 1-0 z Newcastle United w połowie tygodnia. Obstawiam, że Dortmund wygra mecz.

2.16

DORTMUND

WYGRA MECZ

Bayer Leverkusen - Freiburg (29.10, 17:30)

Liderzy Bundesligi, Bayer Leverkusen, podejmą w niedzielę na BayArena zajmujący ósme miejsce Freiburg. Gospodarze przedłużyli swoją passę zwycięstw w lidze do czterech meczów, wygrywając 2:1 na wyjeździe z Wolfsburgiem. Duet skrzydłowych Jeremie Frimpong i Álex Grimaldo zdobył bramki odpowiednio w pierwszej i drugiej połowie, pomagając swojej drużynie w odniesieniu zwycięstwa w pierwszym meczu po przerwie reprezentacyjnej.Piłkarze kontynuowali dobrą formę w Lidze Europy UEFA, pokonując w czwartek Qarabag 5:1. Grimaldo zaliczył asystę, a będący w formie napastnik Victor Boniface również powrócił do strzelania bramek, zdobywając gola w pierwszej połowie. Było to ich siódme zwycięstwo z rzędu we wszystkich rozgrywkach. Obstawiam, że Bayer Leverkusen wygra mecz.