Typy dnia – 23.04 Lyon, Tottenham, Roma
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 23 kwietnia. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

Typy Dnia: 23 kwietnia

Lyon – Montpellier (23.04, 17:00)

1.87

WYGRANA LYONU

Z HANDICAPEM 0:1

Lyon nie spisuje się dobrze w tym sezonie. Dopiero ósma pozycja tego klubu jest sporym rozczarowaniem. Do końca sezonu coraz mniej kolejek, a gospodarze sobotniego starcia nie mogą sobie pozwolić na wpadkę, jeżeli chcą liczyć się w walce o europejskie puchary. Lyon niedawno przegrał z Brest, ale pokonał u siebie Bordeaux aż 6:1. Montpellier plasuje się na 11. pozycji i ma na swoim koncie 42 punkty. Nie wygrał od czterech kolejek, a niedawno przegrał z Lens i zremisował z Reims. Nie powinien zatem stanowić zbyt dużego wyzwania dla Lyonu, dlatego stawiam na wygraną gospodarzy z handicapem.

Saint Etienne - Monaco (23.04, 19:00)

1.82

WYGRANA MONACO

Saint Etienne po pierwszej połowie sezonu było faworytem do spadku, ale klub ten potrafił się odbudować. Ostatnio jest w całkiem niezłej dyspozycji. Po porażce 2:6 z Lorient, pokonał Brest i zremisował z Bordeaux, przez co traci już tylko punkt do siedemnastego Clermont. W starciu z Monaco nie daję jednak gospodarzom wielu szans. Przyjezdni są w rewelacyjnej dyspozycji i wygrali pięć meczów z rzędu, mimo niezbyt łatwego terminarzu. Ograli PSG, Metz, Troyes, Rennes i Niceę. Stawiam więc, że wywiozą ze Stade Geoffroy-Guichard komplet punktów.

Brentford - Tottenham (23.04, 18:30)

1.75

OBIE STRZELĄ

Brentford zajmuje 12. lokatę w Premier League, ale ostatnio jest w bardzo dobrej formie. Po przerwie reprezentacyjnej wygrał wszystkie spotkanie. Beniaminek pokonał Chelsea, West Ham, a także Watford. Tottenham plasuje się natomiast na czwartej lokacie i walczy o Ligę Mistrzów. Koguty przerwały serię czterech kolejnych zwycięskich meczów, przegrywając z Brighton. Wcześniej jednak ograły Aston Villę i Newcastle. Biorąc pod uwagę dobrą formę obu drużyn, stawiam na BTS.

Inter - Roma (23.04, 18:00)

1.70

POWYŻEJ 2,5 GOLA

Inter pod koniec sezonu odzyskał dobrą formę i stał się faworytem do sięgnięcia po Scudetto. Nerazzurri tracą do Milanu dwa punkty, ale rozegrali jeden mecz mniej, a zatem jeżeli wygrają wszystkie pozostałe kolejki, to obronią tytuł. Niedawno wygrali z Juventusem, Veroną i Spezią, a ponadto awansowali do finału Pucharu Włoch, pokonując w drugim półfinałowym starciu Milan. Podopieczni Jose Mourinho tanio skóry nie sprzedadzą. Pod koniec sezonu również odzyskali dobrą dyspozycję i są nawet w stanie powalczyć o Ligę Mistrzów. Niedawno zremisowali z Napoli, a także pokonali Salernitanę. Ponadto wyeliminowali Bodo/Glimt z Ligi Konferencji i awansowali do półfinału rozgrywek. Spodziewam się kilku goli w hicie 34. kolejki Serie A.